Przetargi nieruchomości, Janowice wielkie

Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
145 000 zł
107 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
150 000 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
34 940 zł
481 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
39 308 zł
692 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
150 000 zł
111 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
24 000 zł
507 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
150 000 zł
111 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
150 000 zł
220 zł/m2
Nieruchomość
-88%
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
57 409 zł
887 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
530 000 zł
73 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
27 000 zł
465 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
239 580 zł
75 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
150 000 zł
220 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
266 200 zł
83 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
266 200 zł
83 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
589 000 zł
59 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
58 000 zł
2 320 zł/m2
Nieruchomość
-90%
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
52 500 zł
714 zł/m2
Nieruchomość
-84%
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
148 667 zł
1 166 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Dom Zakończona
552 000 zł
2 840 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
167 250 zł
2 413 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Dom Udział % Zakończona
10 000 zł
96 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
167 250 zł
2 413 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Działka Zakończona
194 460 zł
26 zł/m2
Nieruchomość
-90%
Zakończona

Janowice Wielkie, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
52 500 zł
714 zł/m2
Ustaw alert