Wróć do listy

Janowice Wielkie, dolnośląskie

58 000 zł
2 320 zł/m2
Mieszkanie 25,00 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-69%
Zakończona
-69%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 58 000 zł
Powierzchnia 25,00 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica 1 Maja 39
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 900 zł
Numer oferty 261739X612992741
Termin wpłaty wadium 11-04-2023 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Janowice Wielkie ogłasza
II Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

Lokal mieszkalny nr 6 położony w budynku nr 39 przy ul. 1 Maja w Janowicach Wielkich
wraz z udziałem w nieruchomości
dz. nr 276/13 o pow. 4.545 m2, obręb: Janowice Wielkie, stanowiącego własność Gminy Janowice Wielkie
Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego nr 6 Powierzchnia pomieszczeń przynależnych lokalu Udział we współwłasności budynku i działce gruntu

Cena wywoławcza: 58 000,00 zł
Przetarg odbędzie się dnia 14 kwietnia 2023 roku o godzinie 10 siedzibie Urzędu Gminy Janowice Wielkie, ul. Kolejowa 2, pok. nr 15.

Historyczne ceny