Licytacje komornicze nieruchomości, Legnica

Nieruchomość

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 12-10-2026
Pow.: 133,40 m2
477 750 zł
3 581 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 56,80 m2
145 500 zł
2 562 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,50 m2
270 750 zł
4 332 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 70,90 m2
247 245 zł
3 487 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 51,57 m2
209 867 zł
4 070 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-37%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 37,57 m2
165 000 zł
4 392 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 50,00 m2
280 500 zł
5 610 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 45,20 m2
189 675 zł
4 196 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 98,19 m2
346 667 zł
3 531 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,84 m2
259 187 zł
3 997 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 98,19 m2
346 667 zł
3 531 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,02 m2
190 500 zł
4 534 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 62,73 m2
290 483 zł
4 631 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 154,69 m2
345 000 zł
2 230 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,70 m2
100 500 zł
3 073 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,84 m2
291 585 zł
4 497 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 90,78 m2
270 750 zł
2 982 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Obiekt Udział % Zakończona
Pow.: 150,00 m2
104 415 zł
696 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,18 m2
282 000 zł
3 702 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,20 m2
230 250 zł
3 478 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,90 m2
49 305 zł
1 336 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Legnica, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,20 m2
136 667 zł
2 270 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 56,80 m2
27 581 zł
486 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,70 m2
100 500 zł
3 073 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,57 m2
236 100 zł
4 578 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.