Przetargi domy, Gdynia

Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 122,00 m2
135 813 zł
1 113 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Działki Leśne

Dom Udział % 25-09-2026
Pow.: 131,70 m2
83 436 zł
634 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
114 505 zł
114 505 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 300 000 zł
1 300 000 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Mały Kack

Dom 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
940 000 zł
940 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Gdynia, Wielki Kack

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 130,00 m2
262 440 zł
2 019 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Pogórze

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 130,00 m2
262 440 zł
2 019 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Dom 01-09-2026
Pow.: 141,30 m2
529 507 zł
3 747 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Dom 01-09-2026
Pow.: 141,30 m2
529 507 zł
3 747 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 72,00 m2
433 080 zł
6 015 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 71,00 m2
130 000 zł
1 831 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 138,00 m2
65 700 zł
476 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 122,00 m2
150 903 zł
1 237 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 101 000 zł
1 101 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Wielki Kack

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 400,00 m2
82 746 zł
207 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Grabówek

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 803 000 zł
1 803 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 803 000 zł
1 803 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Grabówek

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 803 000 zł
1 803 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Grabówek

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 803 000 zł
1 803 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
530 000 zł
530 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
78 563 zł
78 563 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 803 000 zł
1 803 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Wielki Kack

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 217,20 m2
470 625 zł
2 167 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Oksywie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
248 000 zł
248 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Dom Zakończona
Pow.: 141,30 m2
595 696 zł
4 216 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.