Wróć do listy

Gdynia, pomorskie

150 903 zł
1 237 zł/m2
Dom 122,00 m2 6 pokoi Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 150 903 zł
Miasto Gdynia
Powierzchnia 122,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Kocborowska 13
Liczba pokoi 6
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 15 090 zł
Numer oferty 527746X1235981135
Termin wpłaty wadium 29-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk ogłasza IV konkurs na sprzedaż udziału w wysokości  3/8 w prawie użytkowania wieczystego gruntu wraz z prawem własności budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własnościSyndyk sprzeda 3/8 udziału w nieruchomości zabudowanejSyndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie   art. 311 ust.1 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach określonych Regulaminem Konkursu (dalej zwany Regulaminem) ogłasza pisemny nieograniczony konkurs na sprzedaż udział 3/8 w gruncie oddanym w użytkowanie wieczyste i budynku stanowiącym odrębną nieruchomość, działce nr 72, obszarze całej nieruchomości 0,0640 HA, działce zabudowanej budynkiem O KUBATURZE 703 M3, położonym w Starogardzie Gdańskim (83-200 przy ul. Kocborowskiej 13). Dla nieruchomości została założona księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim, V Wydział Ksiąg Wieczystych - zwany dalej przedmiotem sprzedaży – udział należący  do masy upadłości Agaty Bunikowskiej.Cena wywoławcza przedmiotu konkursu a zatem przedmiotowego udziału jest nie niższa niż kwota 150.903,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy dziewięćset trzy złote 00/100). Sprzedaż i nabycie udziału w nieruchomości nastąpi w takim stanie, w jakim znajdują się one w dacie sprzedaży.Oferty należy składać do dnia 29 lipca 2026 roku osobiście w biurze Syndyka mieszczącym się w Gdyni przy ul. Starodworcowej 14,  od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 lub za pośrednictwem poczty. Oferty należy składać w zapieczętowanych kopertach, w sposób uniemożliwiający zapoznanie się z ich treścią. OFERTA MUSI BYĆ ZGODNA Z §7 REGULAMINU KONKURSU I ZAWIERAĆ WSZYSTKIE WSKAZANE OŚWIADCZENIA Kopertę należy zaadresować:Syndyk Masy Upadłości Renata PiętkaKancelaria Radcy Prawnegoul. Starodworcowa 14, 81-575 Gdyniasygnatura akt GD1G/GUp-s/371/2024 Agata BunikowskaKONKURS – OFERTA NABYCIA UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI STAROGARD GDAŃSKI Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 15.090,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy dziewięćdziesiąt  złotych 00/100) Wadium płatne jest przelewem na rachunek bankowySyndyk Renata PiętkaUl. Starodworcowa 14,81-575 GdyniaAlior Bank Spółka Akcyjna.: 40 2490 0005 0000 4600 0014 0259W tytule przelewu proszę o dopisek „wadium – udział  nieruchomość Starogard Gdański” (GD1G/GUp-s/371/2024).   Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia złożenia oferty  pod rygorem od­rzucenia oferty.  Za termin wpłaty uważany jest termin wpływu wadium na wskazany w §6 ust. 1  regulaminu konkursu rachunek bankowy.Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 30 lipca 2026 roku o godzinie 14:00 w Kancelarii Syndyka Renaty Piętki ul. Starodworcowej 14, 81-575 Gdynia.Sprzedaż i nabycie udziału w nieruchomości nastąpi w takim stanie, w jakim znajdują się one w dacie sprzedaży.Organizatorem konkursu jest syndyk masy upadłości Renata Piętka nr licencji 1310 z siedzibą 81-575 Gdynia, ul. Starodworcowej 14.NABYWCA UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI JAKO WSPÓŁWŁAŚCICIEL UZYSKA PRAWO KORZYSTANIA Z NIERUCHOMOŚCI (ZAMIESZKIWANIA W NIEJ, WYNAJMOWANIA JEJ ITD.), Z PRAWEM DALSZEGO ZBYCIA UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI. Link do pełnego regulaminu konkursu, operatu szacunkowego biegłego oraz zdjęć wymienionej nieruchomości:https://1drv.ms/f/c/98b9bb4e5fd01c61/IgBra4Sea5ZwQ5lIpnSPqTjtAdf-_NEoRrYZ8opzwtYGWmM?e=32d4dVPrzedmiot Konkursu ofert można oglądać, po uzgodnieniu terminu wizyty pod numerem telefonu 536 98... Wyświetl numer $(document).ready(function () { $('#qRLpaMBD0LXiPm8nb8iAKIcPREzZRTlk').on('click', function () { var that = $(this); var wrapper = new Obfuscator_Telephone(that); var obfuscator = new Obfuscator(that, wrapper, '0x4AAAAAABurcBsG2CBCaNpa'); obfuscator.decode(); Obfuscator.push({"category":"ogloszenia","event":"podglad_telefon","items":["id_ogl_66480315"]}); }); }); × Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij od daty ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego ostatni dzień składania ofert od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.