Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 0,70 ha, zabudowana starym drewnianym domem przeznaczonym do rozbiórki. Nieruchomość stanowi grunt pod nową zabudowę i jest oferowana w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m², położone na 1. piętrze w nowym (2019 r.) budynku wielorodzinnym w miejscowości Cedzyna w gminie Górno, w otoczeniu terenów leśnych. Lokal z salonem z aneksem kuchennym, balkonem, dodatkowym pokojem i łazienką ma cenę wywołania 317 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni ok. 1086 m² w Skarżysku-Kamiennej, zabudowanej wolnostojącym murowanym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 203 m² z piwnicą oraz mediami (kanalizacja, gaz, woda, siła). Na terenie posesji znajduje się także murowany budynek garażowo-gospodarczy z częścią przeznaczoną na pobyt ludzi o powierzchni ok. 99 m², a cena wywołania udziału wynosi 349 350 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 ha, położonej w miejscowości w gminie Skalbmierz w województwie świętokrzyskim, obejmującej grunty rolne zabudowane, grunty orne oraz sady. Na działce znajdują się budynek mieszkalny, budynek gospodarczy oraz stodoła.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana w większości działka o powierzchni 0,2843 ha z rozpoczętą budową parterowego domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym, położona w miejscowości Oksa w powiecie jędrzejowskim (woj. świętokrzyskie). Nieruchomość nieuzbrojona, bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, obejmuje tereny zurbanizowane w trakcie zabudowy oraz grunty orne.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4,46 ha położona w miejscowości Stara Olszówka (gmina Wodzisław, powiat jędrzejowski), zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz zespołem budynków gospodarczych i inwentarskich (owczarnie, stodoła, garaże, budynek gospodarczy), częściowo ogrodzona i zagospodarowana zielenią, ze studnią, szambem i silosem. Południowa część terenu oraz jedna z działek stanowią grunty rolne o łącznej powierzchni ok. 4,09 ha, a nieruchomość charakteryzuje się dobrą dostępnością komunikacyjną.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,20 m², położonego w Pińczowie w województwie świętokrzyskim. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym w centralnej części miasta, a cena wywołania udziału wynosi 77 344 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu nr 134 o powierzchni 0,35 ha, położona w miejscowości Wójcza w województwie świętokrzyskim. Nieruchomość wyceniono na 83 800 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 62 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,9840 ha, położona w miejscowości Przysów, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Działka jest płaska, ma wydłużony kształt i jest zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 122 m².
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1 723 m² położona w miejscowości Szczecno w gminie Daleszyce, składająca się z dwóch ogrodzonych i zagospodarowanych działek o przeznaczeniu mieszkaniowym. Na terenie znajduje się parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym z 2004 r. o pow. ok. 149 m² oraz zabudowania rekreacyjne, w tym wiaty i wędzarnia.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2480 ha położona w miejscowości Imielnica w gminie Imielno (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie), z bezpośrednim dojazdem asfaltową drogą publiczną. Na działce znajdują się parterowy budynek mieszkalny w podstawowym standardzie (media: prąd, woda, brak CO) oraz zabudowania gospodarcze, a wartość oszacowano na 64 902 zł przy cenie wywoławczej 48 676,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym w Skarżysku-Kamiennej, w budynku z lat 60., na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami (woda, gaz, kanalizacja) została oszacowana na 85 600 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 64 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,4141 ha w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie), zabudowana wolnostojącym, trzykondygnacyjnym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 178 m² z piwnicą, balkonem, tarasem oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Dom z mediami (m.in. woda, gaz, kanalizacja, światłowód) ma cenę wywołania 546 622,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Kielcach o powierzchni 36,60 m², położony na pierwszym piętrze, składający się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym w mieście, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 199 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0600 ha położona w Modliszewicach (gmina Końskie, powiat konecki) zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym drewnianym domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy ok. 90 m² i planowanej powierzchni użytkowej ok. 110 m². Na terenie nieruchomości znajdują się także budynek garażowo-gospodarczy, altana oraz zadaszenie drewniane, a działka położona jest wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, bez obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Na sprzedaż w drodze postępowania (licytacja/przetarg/sprzedaż od syndyka) nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2,1672 ha, położona w miejscowości Janina w okolicach Pińczowa. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy ok. 103 m².
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1,79 ha w miejscowości Białoborze (woj. świętokrzyskie), zabudowana parterowym domem mieszkalnym z 1970 r. o powierzchni zabudowy 98 m² z 4 pokojami. Na terenie nieruchomości znajdują się także murowana stodoła oraz budynek gospodarczy, a cena wywołania w licytacji wynosi 203 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,44 ha, położonej w miejscowości Kamień Nowy w gminie Dwikozy w powiecie sandomierskim. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 107 m² oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 98 m².
Na sprzedaż w drodze postępowania (licytacja/przetarg/syndyk) nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,75 ha zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 78,80 m². Na działce znajdują się także budynki gospodarcze: kuchnia letnia (27,20 m²), garaż (52,70 m²), szopa (23,00 m²) oraz stodoła z oborą.
Na licytacji komorniczej wystawiono mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. w Kielcach. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 215 208 zł.
Nieruchomość stanowi działka zabudowana budynkiem mieszkalnym położona w Starachowicach, w zabudowie miejskiej. Jest to oferta nabycia w trybie licytacji/przetargu, szczegóły dotyczące metrażu, liczby pokoi i stanu budynku wymagają doprecyzowania w dokumentacji przetargowej.
Przedmiotem licytacji jest siedliskowa nieruchomość rolna o powierzchni 0,8080 ha, położona w miejscowości Kaliszany Wieś w gminie Wojciechowice, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz zabudowaniami gospodarczymi w typowym układzie niewielkiego gospodarstwa. Działka jest nieogrodzona, nieutwardzona, położona w odosobnieniu, z utrudnionym dojazdem drogą gruntową i ograniczonym dostępem do zabudowy z powodu zarośnięcia roślinnością.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,32 ha, położonej w miejscowości Nowy Sokołów w gminie Końskie (woj. świętokrzyskie), zabudowanej drewnianym budynkiem mieszkalnym, rozpoczętym budynkiem murowanym oraz zabudowaniami gospodarczymi. Wartość oszacowania udziału wynosi 120 368 zł, a cena wywołania w licytacji to 90 276 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 90 m², położonego w gminie Bejsce w województwie świętokrzyskim, na 1. piętrze budynku wielorodzinnego, z przynależnym pomieszczeniem ok. 21 m². Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, korytarza i łazienki, a cena wywołania w licytacji wynosi 296 967,75 zł.