Wróć do listy

Końskie, świętokrzyskie

33 826 zł
33 826 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 33 826 zł
Miasto Końskie
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Lesna 89
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 510 zł
Numer oferty 527434X1235250431
Termin wpłaty wadium 24-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKmp 102/09
Typ licytacjistacjonarna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Końskich Jolanta Kołaczkiewicz Kancelaria Komornicza nr I w Końskich
Początek25.08.2026 08:00
Zakończenie25.08.2026 21:59
Przystąpienie do24.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania33 825,75 zł
Suma oszacowania45 101,00 zł
Rękojmia4 510,10 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość26-200 Końskie
Województwoświętokrzyskie
Oględziny nieruchomości
Termin2026-08-10, godz. 10:00–12:00
Opis

Udział w wysokości 1/6 części w prawie własności nieruchomości, położonej w obrębie 05 miasta Końskie, przy ul. Leśnej 89, gmina Końskie, powiat konecki, woj. świętokrzyskie, oznaczonej ewid. numerem działki 5745/2 o pow. 0,1068 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym konstrukcji drewnianej i zabudowaniami gospodarczymi,

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.