Wróć do listy

Piekoszów, świętokrzyskie

275 719 zł
275 719 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 275 719 zł
Miasto Piekoszów
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Lesna 16c
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 36 763 zł
Numer oferty 524106X1227456255
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 220/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Jacek Wójcik Kancelaria Komornicza nr XIV w Kielcach
Początek05.08.2026 08:00
Zakończenie12.08.2026 08:00
Przystąpienie do03.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania275 718,75 zł
Suma oszacowania367 625,00 zł
Rękojmia36 762,50 zł
Adres nieruchomości
AdresLeśna 16c
Miejscowość26-065 Piekoszów
Województwoświętokrzyskie
Oględziny nieruchomości
AdresLeśna 16c, 26-065 Piekoszów
Termin2026-07-21, godz. 10:00–16:00
Opis

Udział wynoszący 1/2 części nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, murowanym, parterowym z poddaszem użytkowym (w stanie budowy), położona w Piekoszowie, gm. Piekoszów, pow. kielecki, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków, obr. 0001 Piekoszów, jedn. rejestrowa G.1380, jako działki nr 7/7 o powierzchni 0,0900 ha i nr 7/10 o powierzchni 0,0324 HA, należący do


Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.