Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest zespół nieruchomości gruntowych w okolicach Wolsztyna, obejmujący wolnostojący murowany dom jednorodzinny o powierzchni ok. 93 m² oraz kompleks murowanych budynków gospodarczych o łącznej powierzchni ok. 449 m² z 12 tunelami foliowymi o funkcji produkcyjnej (uprawa pieczarek i innych grzybów). Nieruchomość o łącznej powierzchni ponad 1 ha ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, jest uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację oraz instalację fotowoltaiczną, a budynki gospodarcze obecnie są nieużytkowane.
Na licytację komorniczą wystawiony jest dom w zabudowie szeregowej położony w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiący zabudowaną nieruchomość gruntową. Cena wywołania wynosi 509 250 zł przy sumie oszacowania 679 000 zł.
Przedmiotem oferty jest działka zabudowana budynkiem zakładu przetwórstwa mięsnego w trakcie realizacji, stanowiąca nieruchomość przemysłowo-usługową. Nieruchomość jest dostępna w trybie licytacji/przetargu lub zakupu od syndyka, co może stwarzać możliwość nabycia w atrakcyjnej cenie.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący budynek usługowo‑mieszkalny o charakterze dawnej restauracji z pensjonatem, położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim, wpisany do rejestru zabytków i wybudowany ok. 1904 r., z powojenną dobudówką. Nieruchomość (pustostan od 2015 r.) z mediami w ulicy licytowana jest elektronicznie, a cena wywołania wynosi 881 025 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy sumie oszacowania 752 000 zł.
Na sprzedaż w ramach postępowania przetargowego nieruchomość gruntowa – działka rolna o powierzchni 1,8810 ha, położona w Kaliszu przy jednej z głównych ulic miasta. Teren stanowią grunty orne, stanowiące atrakcyjny potencjał inwestycyjny lub rolniczy.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,42 ha położona w Kobylinie, zabudowana kompleksem budynków młyna oraz trzema budynkami gospodarczymi. Obiekt ma charakter przemysłowo-gospodarczy i sprzedawany jest w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 0,4224 ha położona w Kobylinie, zabudowana kompleksem budynków młyna oraz trzema obiektami gospodarczymi. Nieruchomość stanowi zespół zabudowań o charakterze przemysłowo-gospodarczym, przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana domem jednorodzinnym położona w Rogoźnie w województwie wielkopolskim. Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka budowlana o powierzchni 984 m², o regularnym, prostokątnym kształcie, z bramą wjazdową, furtką oraz urządzonym patio z płyt betonowych i deski tarasowej. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja), częściowo utwardzona kruszywem, a niezabudowana część porośnięta jest trawą, drzewami i krzewami.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest niezabudowana działka gminna położona w Trzciance, w rejonie jednej z głównych ulic miasta. Nieruchomość gruntowa przeznaczona jest do zbycia przez gminę, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie przed licytacją.
Na przetarg ustny nieograniczony wystawiona jest niezabudowana działka gminna położona w Trzciance, w rejonie jednej z głównych ulic miasta. Nieruchomość stanowi własność gminy i będzie zbywana w drodze licytacji w wyznaczonym terminie po wcześniejszym wniesieniu wadium.
Na przetarg wystawiono niezabudowane działki gruntu położone w Koninie, w obrębie Maliniec, stanowiące własność miasta, przeznaczone do sprzedaży w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego. Warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej na konto urzędu miasta w wyznaczonym terminie.
Na sprzedaż w trybie przetargu oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kliny. Działka wystawiona jest za cenę minimalną 861 000 zł, a wybór oferty nastąpi według kryterium najkorzystniejszej ceny dla dłużnika.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka zabudowana domem jednorodzinnym w Rogoźnie (woj. wielkopolskie). Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Na przetarg wystawiona jest działka przemysłowa w Orzechowie (gmina Miłosław), o regularnym kształcie, częściowo zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi w złym stanie technicznym. Teren jest płaski, porośnięty krzewami i samosiejkami, częściowo uzbrojony, w otoczeniu zabudowy handlowo-usługowej i produkcyjnej.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy ok. 50 m², a dom jest uzbrojony w pełne media, z wyjściem na ogród przez taras.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa rolna o łącznej powierzchni ok. 14,93 ha, położona w miejscowości Grylewo w gminie Wągrowiec (woj. wielkopolskie), obejmująca dwie działki. Teren przewidziany jest w studium jako rolny i wodny, a dla jednej z działek wydano warunki zabudowy pod elektrownię słoneczną, przy czym dostęp do drogi publicznej wymaga ustanowienia służebności przechodu i przejazdu.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest nieruchomość położona w Plewiskach pod Poznaniem, w województwie wielkopolskim. Nieruchomość została oszacowana na 752 544 zł brutto, a cena wywołania w licytacji wynosi 564 408 zł brutto.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym oraz pełnym uzbrojeniem w media, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50 m² oraz częściowe ogrodzenie działki.
Przedmiotem licytacji jest kompleks działek o łącznej powierzchni 0,83 ha położony w Choczu, z czego ok. 0,36 ha zabudowane jest budynkiem mieszkalnym, budynkami inwentarsko-składowymi oraz wiatą, a pozostała część stanowi grunty niezabudowane z bezpośrednim dostępem do dróg publicznych. Łączna wartość rynkowa prawa własności nieruchomości, obciążonej ograniczonymi prawami rzeczowymi, wynosi 713 600 zł, przy czym poszczególne grupy działek mogą być licytowane oddzielnie.
Nieruchomość gruntowa położona jest w województwie lubelskim, w miejscowości Słodków (obręby Słodków I i Słodków II). Działka stanowi teren inwestycyjny lub rolny, dostępny w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na przetarg wystawiono niezabudowaną działkę o powierzchni 0,5801 ha, położoną w Kaliszu w rejonie dzielnicy Piwonice Kolonia Zachód. Jest to pierwszy przetarg ustny nieograniczony, a cena wywoławcza nieruchomości wynosi 785 000 zł brutto.