Przetargi nieruchomości, Świnoujście

Nieruchomość
-54%

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie 12-09-2026
Pow.: 51,67 m2
308 509 zł
5 971 zł/m2
Nieruchomość

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1292 ha
440 000 zł
341 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0796 ha
340 000 zł
427 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0795 ha
340 000 zł
428 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 59,80 m2
469 625 zł
7 853 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,92 m2
314 250 zł
6 424 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,60 m2
395 000 zł
10 505 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 28,69 m2
302 000 zł
10 526 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 56,22 m2
330 000 zł
5 870 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1071 ha
500 000 zł
467 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1071 ha
500 000 zł
467 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 28,69 m2
302 000 zł
10 526 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.148 ha
440 000 zł
297 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1522 ha
450 000 zł
296 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1507 ha
450 000 zł
299 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1292 ha
440 000 zł
341 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,50 m2
431 550 zł
8 380 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1587 ha
450 000 zł
284 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1137 ha
492 000 zł
433 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1144 ha
350 000 zł
306 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.132 ha
390 000 zł
295 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,03 m2
353 333 zł
7 206 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,24 m2
325 125 zł
6 603 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0801 ha
422 600 zł
528 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,22 m2
445 000 zł
10 063 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.