Wróć do listy

Świnoujście, zachodniopomorskie

310 000 zł
9 466 zł/m2
Mieszkanie 32,75 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-27%
Zakończona
-27%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 310 000 zł
Miasto Świnoujście
Powierzchnia 32,75 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Matejki 8e
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 500 zł
Numer oferty 367708X861172139
Termin wpłaty wadium 25-07-2024 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” w Świnoujściu informuje, że w dniu 26 lipca 2024 roku

w siedzibie Domu Kultury przy ulicy Matejki 43 w Świnoujściu odbędzie się nieograniczony przetarg ustny.

Przedmiotem przetargu będzie:

2/ ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego w Świnoujściu przy ulicy Matejki 8e/17
- powierzchnia użytkowa lokalu 32,75 m2
- ilość izb 3 , 2 pokoje, przedpokój, ciemna kuchnia , łazienka z wc
- IV piętro
- cena wywoławcza 310.000,00 zł
- postąpienie 1.000,00 zł
- wadium 15.500,00 zł
godzina 1015



Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek bankowy Spółdzielni w Banku PEKAO SA numer 20 1240 3927 1111 0010 7221 6186. Osoby biorące udział w przetargu winny okazać dowód wpłaty wadium, które powinno być zarachowane na rachunku bankowym Spółdzielni najpóźniej, na jeden dzień przed terminem ogłoszonego przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.