Wróć do listy

Świnoujście, zachodniopomorskie

321 000 zł
9 802 zł/m2
Mieszkanie 32,75 m2 2 pokoje 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-24%
Zakończona
-24%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 321 000 zł
Miasto Świnoujście
Powierzchnia 32,75 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Matejki 8c
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 050 zł
Numer oferty 408247X956114477
Termin wpłaty wadium 27-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” w Świnoujściu informuje, że w dniu 28.01.2025r. roku w siedzibie Domu Kultury przy ulicy Matejki 43 w Świnoujściu odbędzie się nieograniczony przetarg ustny.

Przedmiotem przetargu będzie:

4/ ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego w Świnoujściu

przy ulicy Matejki 8c/9

- powierzchnia użytkowa lokalu 32,75 m2

- ilość izb 3 , 2 pokoje, przedpokój, ciemna kuchnia , łazienka z wc

- II piętro

- cena wywoławcza 321.000,00 zł

- postąpienie 1.000,00 zł

- wadium 16.050,00 zł

godzina 0945



Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek bankowy Spółdzielni w Banku PEKAO SA numer 20 1240 3927 1111 0010 7221 6186. Osoby biorące udział w przetargu winny okazać dowód wpłaty wadium, które powinno być zarachowane na rachunku bankowym Spółdzielni najpóźniej, na jeden dzień przed terminem ogłoszonego przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.