Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-43%

Mysłowice, śląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 46,42 m2
175 000 zł
3 770 zł/m2
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 59,00 m2
190 000 zł
3 220 zł/m2
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Obiekt 09-09-2026
Pow.: 1,00 m2
205 000 zł
205 000 zł/m2
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.2583 ha
323 000 zł
125 zł/m2
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.1305 ha
330 000 zł
253 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.0657 ha
240 000 zł
365 zł/m2
Nieruchomość
-12%

Czerwionka-Leszczyny, śląskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 31,89 m2
140 000 zł
4 390 zł/m2
Nieruchomość

Wodzisław Śląski, śląskie

Garaż 07-10-2026
Pow.: 15,81 m2
28 000 zł
1 771 zł/m2
Nieruchomość

Wodzisław Śląski, śląskie

Garaż 07-10-2026
Pow.: 15,81 m2
28 000 zł
1 771 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Obiekt 23-09-2026
Pow.: 39,24 m2
70 000 zł
1 784 zł/m2
Nieruchomość

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie Udział % 03-09-2026
Pow.: 40,97 m2
48 000 zł
1 172 zł/m2
Nieruchomość

Knurów, śląskie

Mieszkanie Udział % 01-09-2026
Pow.: 54,53 m2
227 000 zł
4 163 zł/m2
Nieruchomość

Czerwionka-Leszczyny, Czerwionka-Leszczyny

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 32,15 m2
140 000 zł
4 355 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 25,53 m2
130 000 zł
5 092 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka 07-10-2026
Pow.: 3.9897 ha
4 030 000 zł
101 zł/m2
Nieruchomość

Gródczanki, śląskie

Mieszkanie Udział % 12-10-2026
Pow.: 61,00 m2
27 459 zł
450 zł/m2
Nieruchomość
-65%

Kalety, śląskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 108,87 m2
170 700 zł
1 568 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Łazy, śląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 52,90 m2
234 750 zł
4 438 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Chorzów, Bytków

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 35,40 m2
156 075 zł
4 409 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 50,07 m2
226 832 zł
4 530 zł/m2
Nieruchomość

Kamieniec, śląskie

Obiekt 18-09-2026
Pow.: 1,00 m2
350 000 zł
350 000 zł/m2
Nieruchomość

Imielin, śląskie

Działka 01-09-2026
Pow.: 0.0747 ha
171 000 zł
229 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
84 788 zł
707 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.