Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-35%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
460 000 zł
9 787 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Radom, Południe

Mieszkanie Zakończona
342 000 zł
5 555 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Radom, Południe

Mieszkanie Zakończona
342 000 zł
5 555 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Płock, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
349 900 zł
7 603 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Radom, Południe

Mieszkanie Zakończona
306 000 zł
4 970 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Milanówek, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
450 000 zł
9 375 zł/m2
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Milanówek, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
450 000 zł
9 375 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
357 000 zł
5 912 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
305 000 zł
6 932 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Pułtusk, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
326 070 zł
4 467 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
480 000 zł
8 276 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Zakończona
441 700 zł
8 712 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Pułtusk, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
362 300 zł
4 963 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
485 200 zł
9 120 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
456 200 zł
8 575 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
442 000 zł
9 404 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
310 000 zł
6 028 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Zakończona
452 400 zł
8 923 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
452 266 zł
8 485 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
437 958 zł
9 318 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
486 400 zł
8 764 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie Zakończona
355 500 zł
7 564 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
452 520 zł
7 467 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Radom, Południe

Mieszkanie Zakończona
307 000 zł
4 986 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Wołomin, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
305 100 zł
5 767 zł/m2
Ustaw alert