Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-44%
Zakończona

Pułtusk, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
309 600 zł
4 201 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Pułtusk, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
344 000 zł
4 668 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Żyrardów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
400 000 zł
4 278 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Żyrardów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
444 510 zł
4 754 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Pułtusk, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
330 480 zł
4 472 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Pułtusk, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
335 000 zł
4 589 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Żyrardów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
470 250 zł
5 029 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Żyrardów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
470 250 zł
5 029 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
450 000 zł
5 393 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Żyrardów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
470 250 zł
5 029 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Siedlce, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
378 000 zł
5 051 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Siedlce, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
378 000 zł
5 051 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Siedlce, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
378 000 zł
5 051 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie Zakończona
475 000 zł
7 504 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
395 000 zł
4 733 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
400 000 zł
4 793 zł/m2
Nieruchomość
-70%
Zakończona

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Zakończona
407 000 zł
4 799 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Baniocha, mazowieckie

Dom Zakończona
335 000 zł
2 689 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
454 500 zł
6 753 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
328 320 zł
6 024 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Baniocha, mazowieckie

Dom Zakończona
385 000 zł
3 091 zł/m2
Ustaw alert