Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
491 000 zł
11 096 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Udział % Zakończona
311 000 zł
5 554 zł/m2
Nieruchomość
-12%
Zakończona

Radom, Ustronie

Mieszkanie Zakończona
341 500 zł
6 322 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Otwock, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
367 500 zł
6 934 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Raszyn, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
420 800 zł
7 382 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Płock, Podolszyce

Mieszkanie Zakończona
480 200 zł
7 998 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Otwock, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
490 000 zł
9 245 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Udział % Zakończona
360 000 zł
7 660 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Udział % Zakończona
450 109 zł
9 577 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Piastów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
480 364 zł
6 646 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Kozienice, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
317 000 zł
5 571 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Piaseczno, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
379 000 zł
5 894 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
400 000 zł
6 957 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
450 000 zł
7 826 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Zakończona
471 420 zł
9 083 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Piastów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
499 500 zł
7 015 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Piastów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
499 500 zł
7 002 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Zakończona
362 000 zł
5 851 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
490 000 zł
9 800 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Pruszków, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
359 777 zł
8 357 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
448 300 zł
8 422 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
441 000 zł
8 820 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Zakończona
473 000 zł
7 645 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
306 844 zł
5 445 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Zakończona
435 450 zł
4 048 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w największych miastach

Przeglądaj wg województwa

Powiadomienia o najlepszych ofertach