Przetargi działki, Milikowice

Nieruchomość

Milikowice, dolnośląskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.2553 ha
19 100 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Milikowice, dolnośląskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.2448 ha
18 400 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Milikowice, dolnośląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.9235 ha
66 500 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Milikowice, dolnośląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 1.4022 ha
100 400 zł
7 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Milikowice, dolnośląskie

Działka Zakończona
51 000 zł
zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Milikowice, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.2243 ha
107 000 zł
9 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.