Przetargi działki, Dąbrowa górnicza

Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka 07-10-2026
Pow.: 3.9897 ha
4 030 000 zł
101 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.4081 ha
1 095 990 zł
269 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.4081 ha
1 095 990 zł
269 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.9897 ha
4 030 000 zł
101 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.9897 ha
4 030 000 zł
101 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.9897 ha
4 030 000 zł
101 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 5.5783 ha
5 890 800 zł
106 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.9897 ha
4 030 000 zł
101 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4081 ha
1 095 990 zł
269 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.9282 ha
4 148 300 zł
106 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4571 ha
1 095 990 zł
240 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1982 ha
1 159 830 zł
585 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.6895 ha
2 200 000 zł
130 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 2.6912 ha
1 270 000 zł
47 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 2.6912 ha
1 500 000 zł
56 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 10.3433 ha
13 000 000 zł
126 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 2.6912 ha
1 905 000 zł
71 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 19.1244 ha
16 179 400 zł
85 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.55 ha
1 074 600 zł
195 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.942 ha
2 071 200 zł
107 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4081 ha
1 174 020 zł
288 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.0829 ha
2 025 800 zł
187 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.8039 ha
1 554 300 zł
193 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4081 ha
1 174 020 zł
288 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.7717 ha
3 443 000 zł
91 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.