Wróć do listy

Dąbrowa Górnicza, śląskie

4 030 000 zł
Działka 3.9897 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 4 030 000 zł
Powierzchnia 3.9897 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 403 000 zł
Numer oferty 525462X1230632007
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

SW KOKS S.A.
z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze
ogłasza
przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż:
Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1810/1 o pow. 39.897 m2 (KW nr XXXX/XXXXXXXX/X).
Nieruchomość zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie), obręb Łosień, w rejonie
ul. Koksowniczej.
Cena wywoławcza: 4.030.000,00 zł netto
(cztery miliony trzydzieści tysięcy złotych i zero groszy netto)
Do ceny sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%
Z uwagi na fakt, iż działka gruntu nr 1810/1 stanowi teren niezabudowany Gminie Dąbrowa Górnicza
przysługuje prawo pierwokupu.
Postąpienie wynosi: 41.000,00 zł.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
− wniesienie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej tj. 403.000,00 zł, z dopiskiem:
NIERUCHOMOŚĆ DĄBROWA GÓRNICZA DZIAŁKA NR 1810/1 na konto bankowe JSW KOKS
S.A. PKO BP SA numer rachunku: 71 1020 2498 0000 8202 0019 1205. Konto Spółki musi być
uznane kwotą wpłaconego wadium nie później niż w dniu poprzedzającym dzień przetargu,
− złożenie w Biurze Poczty siedziby JSW KOKS S.A. (Budynek B, parter, pok. 1), najpóźniej
w przeddzień przetargu do godz. 13.00 wymaganych dokumentów, wymienionych w Specyfikacji
przetargowej, w zamkniętej kopercie opisanej zgodnie z informacją zawartą w Specyfikacji
przetargowej nieruchomości, zaadresowanej do siedziby JSW KOKS S.A., z podaniem imienia,
nazwiska, nazwy lub firmy i adresu lub siedziby oferenta.
Przetarg (licytacja) odbędzie się dnia 23.07.2026 r. o godz. 14.00 w Sali NOT (parter) mieszczącej
się w Budynku Socjalnym zlokalizowanym na terenie siedziby JSW KOKS S.A. ul. Pawliczka 1
w Zabrzu

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.