Przetargi działki, Drewnica
Drewnica, pomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,2000 ha, położona w miejscowości Drewnica w gminie Stegna (woj. pomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza działki wynosi 86 960 zł, a przetarg zaplanowano na 13.08.2026 r.
Drewnica, pomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,2000 ha, położona w miejscowości Drewnica w gminie Stegna (woj. pomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza działki wynosi 86 960 zł, a przetarg zaplanowano na 1 lipca 2026 r.
Drewnica, pomorskie
Niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,2000 ha położona jest w miejscowości Drewnica w gminie Stegna (powiat nowodworski, woj. pomorskie), na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 97 830 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 3 czerwca 2026 r.
Drewnica, pomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie