Przetargi nieruchomości, Rzesznikowo
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,18 ha, położona w miejscowości Rzesznikowo w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 48 303 zł, a przetarg zaplanowano na 17.09.2026 r.
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w przetargu nieograniczonym wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 1,18 ha, położoną w miejscowości Rzesznikowo w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza wynosi 53 670 zł, a przetarg zaplanowano na 26.08.2026 r.
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,18 ha, położona w miejscowości Rzesznikowo w gminie Rymań (powiat kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza wynosi 53 670 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze ograniczonego przetargu oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,18 ha, położona w miejscowości Rzesznikowo w gminie Rymań, w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 53 670 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie