Wróć do listy

Rzesznikowo, zachodniopomorskie

48 303 zł
Działka 1.18 ha Przetarg Wadium do 11-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 48 303 zł
Miasto Rzesznikowo
Powierzchnia 1.18 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 660 zł
Numer oferty 537375X1258532253
Termin wpłaty wadium 11-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,18 ha, położona w miejscowości Rzesznikowo w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 48 303 zł, a przetarg zaplanowano na 17.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.