Wróć do listy

Rzesznikowo, zachodniopomorskie

53 670 zł
Działka 1.18 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 53 670 zł
Miasto Rzesznikowo
Powierzchnia 1.18 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 690 zł
Numer oferty 523445X1225908193
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 53 670,00 zł

Powierzchnia: 1,1800 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-08-03

Data publikacji: 2026-06-29

Data zakończenia publikacji: 2026-08-04

Rodzaj przetargu: ograniczony

Numer oferty: KOS.WKUZ.KO.4240.133.O.2026.DM.O

Oddział terenowy KOWR: OT Koszalin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , kołobrzeski , Rymań , Rzesznikowo


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.