Przetargi nieruchomości, Grabina
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,2931 ha, położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 62 100 zł, a przetarg zaplanowano na 23.07.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2065 ha, położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 47 700 zł, a przetarg zaplanowano na 23.07.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Działka rolna o powierzchni 0,6260 ha położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala (powiat radomski, woj. mazowieckie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 80 900 zł, a przetarg zaplanowano na 23.07.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2065 ha, położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 53 600 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,6260 ha, położoną w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 90 900 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,2931 ha, położoną w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 69 800 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2065 ha, położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 59 500 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,2931 ha, położony w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 77 500 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie