Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-42%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 22-06-2026
211 333 zł
4 477 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
237 750 zł
5 037 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
223 727 zł
4 712 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Mosina, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
229 425 zł
4 892 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chludowo, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
203 000 zł
4 284 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
206 153 zł
4 277 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
251 693 zł
5 301 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
237 750 zł
5 037 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
237 750 zł
5 037 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
273 492 zł
5 794 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Kępno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
246 000 zł
5 336 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Konin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
223 000 zł
4 629 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Chodzież, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
212 250 zł
4 497 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
271 000 zł
5 622 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
200 250 zł
4 163 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
206 000 zł
4 200 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
261 000 zł
5 415 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
283 125 zł
5 998 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Biedrusko, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
201 000 zł
4 286 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
284 325 zł
5 973 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Grunwald

Mieszkanie Zakończona
296 175 zł
6 145 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
200 475 zł
4 212 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Koło, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
216 000 zł
4 487 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
222 750 zł
4 680 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
235 332 zł
4 986 zł/m2
Ustaw alert