Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Pruszcz Gdański, pomorskie

Mieszkanie Udział % 22-06-2026
51 431 zł
1 033 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Oksywie

Mieszkanie Udział % 27-05-2026
51 030 zł
1 063 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie 27-05-2026
90 000 zł
2 984 zł/m2
Nieruchomość
-68%

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie 27-05-2026
80 000 zł
2 352 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Cerkiew, pomorskie

Mieszkanie 20-05-2026
49 650 zł
1 237 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-62%

Nowy Staw, pomorskie

Mieszkanie 19-05-2026
78 450 zł
1 919 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
55 275 zł
1 498 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kwidzyn, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
21 589 zł
432 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Pelplin, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
60 000 zł
2 198 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Pelplin, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
78 000 zł
1 753 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
80 000 zł
2 261 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Leśnice, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
100 000 zł
2 070 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
60 500 zł
1 446 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Minięta, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
58 740 zł
1 697 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pelpin, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
60 000 zł
2 198 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Pelplin, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
78 000 zł
1 753 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Chojnice, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
76 512 zł
1 813 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowy Dwór Gdański, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
26 783 zł
753 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Nowy Staw, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
94 000 zł
1 922 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Pelplin, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
70 000 zł
2 564 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Pelplin, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
70 000 zł
2 564 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lębork, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
36 500 zł
1 161 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Grabówek

Mieszkanie Udział % Zakończona
60 633 zł
1 566 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
70 000 zł
1 884 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skórcz, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
33 000 zł
803 zł/m2
Ustaw alert