Wróć do listy

Gdynia, Oksywie

51 030 zł
1 063 zł/m2
Mieszkanie 48,00 m2 2 pokoje 1 piętro Zakup od syndyka Wadium do 27-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-90%
-90%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 51 030 zł
Miasto Gdynia
Powierzchnia 48,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 5 103 zł
Numer oferty 513059X1201584181
Termin wpłaty wadium 27-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem konkursu syndyka jest sprzedaż udziału 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 48 m², położonego w Gdyni, w dzielnicy Oksywie, w budynku wielorodzinnym. Lokal mieszkalny związany jest z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz w prawie własności gruntu.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny