Przetargi mieszkania, Oświęcim

Nieruchomość
-39%

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 45,60 m2
215 000 zł
4 715 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 46,14 m2
275 000 zł
5 960 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,60 m2
215 000 zł
4 715 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,66 m2
203 600 zł
5 406 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,87 m2
260 250 zł
5 437 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,39 m2
222 138 zł
4 894 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,39 m2
222 138 zł
4 894 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,80 m2
209 200 zł
5 392 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,39 m2
204 094 zł
4 496 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
215 810 zł
5 817 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,38 m2
218 280 zł
6 000 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,94 m2
263 347 zł
4 252 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,87 m2
225 251 zł
4 705 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,40 m2
200 000 zł
6 173 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,39 m2
229 606 zł
5 059 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
222 600 zł
6 000 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,38 m2
236 470 zł
6 500 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
204 050 zł
5 500 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,97 m2
217 700 zł
4 841 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,94 m2
296 250 zł
4 783 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,87 m2
200 048 zł
4 179 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
241 150 zł
6 500 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
250 425 zł
6 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 31,70 m2
278 250 zł
8 778 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,53 m2
211 500 zł
3 494 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.