Wróć do listy

Oświęcim, małopolskie

215 000 zł
4 715 zł/m2
Mieszkanie 45,60 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-39%
Zakończona
-39%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 215 000 zł
Miasto Oświęcim
Powierzchnia 45,60 m2
Województwo małopolskie
Ulica Wyzwolenia 7
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 21 500 zł
Numer oferty 527599X1235636861
Termin wpłaty wadium 13-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4, przy ul. Wyzwolenia 7 w Oświęcimiu
Parametr
Pow. budynku / działki [m2] 45.60 / 4046.00
Cena 215000 PLN
Miejscowość Oświęcim, woj. małopolskie
Data publikacji 2026-07-14
Termin składania ofert 2026-08-18
Termin wpłaty wadium 2026-08-13

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.