Przetargi mieszkania, Chorzów

Nieruchomość
-21%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 44,80 m2
246 039 zł
5 492 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Chorzów, Chorzów Batory

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 66,10 m2
204 547 zł
3 095 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 51,60 m2
279 621 zł
5 419 zł/m2
Nieruchomość

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 39,65 m2
57 000 zł
1 438 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,10 m2
84 700 zł
2 112 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 65,60 m2
131 600 zł
2 006 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,10 m2
255 684 zł
3 868 zł/m2
Nieruchomość
-2%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,60 m2
349 526 zł
6 774 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,45 m2
210 000 zł
4 724 zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,53 m2
200 000 zł
6 148 zł/m2
Nieruchomość
-2%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,60 m2
349 526 zł
6 774 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,10 m2
255 684 zł
3 868 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,50 m2
101 250 zł
1 966 zł/m2
Nieruchomość
-2%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,60 m2
349 526 zł
6 774 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,10 m2
255 684 zł
3 868 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 48,84 m2
54 188 zł
1 109 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,10 m2
84 700 zł
2 112 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 65,60 m2
131 600 zł
2 006 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,23 m2
169 500 zł
3 374 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,80 m2
205 988 zł
5 176 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,80 m2
212 874 zł
4 110 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 36,15 m2
64 125 zł
1 774 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 34,40 m2
119 250 zł
3 467 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 65,60 m2
131 600 zł
2 006 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,10 m2
84 700 zł
2 112 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.