Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,1198 ha, położona w miejscowości Bojanice w gminie Kłecko (powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 113 000 zł, a przetarg zaplanowano na 24.06.2026 r.
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1010 ha, położona w miejscowości Brzoza w gminie Duszniki (powiat szamotulski, woj. wielkopolskie), ma charakter nierolny. Działka jest przedmiotem nieograniczonego przetargu na sprzedaż, z ceną wywoławczą 111 000 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 24.06.2026 r.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 33 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 60., składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz, CO z sieci i ciepła woda) ma cenę wywołania 141 307,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,85 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 50., z dwustronną ekspozycją i przynależną piwnicą. Cena wywołania wynosi 144 750 zł, a lokal ma układ z pomieszczeniami częściowo przechodnimi (pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój).
Na licytacji komorniczej w Katowicach oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w budynku z 1973 roku na wyższym piętrze, z dostępem do piwnicy oraz mediów (woda, gaz, kanalizacja, kablówka). Lokal wyceniono na 178 350 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 133 762,50 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,64 m² (z piwnicą łącznie 53,24 m²), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 188 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 43 m², położone w wieżowcu z 1982 r. na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz dwóch piwnic. Cena wywołania wynosi 112 500 zł przy sumie oszacowania 150 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 125 m², położony w miejscowości pod Szczecinkiem w województwie zachodniopomorskim, składający się z 8 pokoi, kuchni i pomieszczenia gospodarczego, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 114 400 zł przy sumie oszacowania 171 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Przasnyszu oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 47,3 m², położonego na 4. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem i piwnicą, na terenie zabudowy wielorodzinnej. Cena wywołania wynosi 157 500 zł przy sumie oszacowania 210 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 96,65 m², położone na drugim, ostatnim piętrze budynku w Jeżowie Sudeckim (woj. dolnośląskie). Cena wywołania wynosi 199 133,33 zł przy sumie oszacowania 298 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, z komórką lokatorską i pełnym uzbrojeniem w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 156 225 zł przy wartości oszacowania 208 300 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m² w Rudzie Śląskiej, położone na 9. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku z lat 70., z kuchnią, łazienką, WC oraz pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 161 780,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 74,22 m² w Lęborku, położony na pierwszym piętrze i poddaszu kamienicy z 1915 roku, z czterema pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC oraz piwnicą, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 140 250 zł przy oszacowaniu 187 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² położone w Kędzierzynie-Koźlu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 181 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Janikowie oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m², położone na 4. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z 1967 roku, z balkonem i piwnicą. Lokal o układzie przejściowym (kuchnia bez okna) wymaga modernizacji, a cena wywołania wynosi 110 250 zł.
W Katowicach, w dzielnicy Giszowiec, ogłoszono przetarg na ustanowienie odrębnej własności mieszkania o powierzchni 30,2 m², składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 2,77 m². Cena wywoławcza lokalu wynosi 193 000 zł, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium w wysokości 19 300 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,50 m² położony na I piętrze budynku wielorodzinnego w Tuszynie, składający się z pokoju, kuchni, łazienki i korytarza. Do mieszkania przynależy komórka w piwnicy o powierzchni 7,14 m², a nieruchomość jest wolna od obciążeń.
Na przetargu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,40 m², złożone z 2 pokoi i kuchni, położone na parterze budynku w miejscowości Osowiec. Lokal sprzedawany jest na odrębną własność wraz z udziałem w gruncie, a cena wywoławcza wynosi 175 000 zł.
Na przetargu oferowane jest mieszkanie spółdzielcze w Tarnowie Opolskim, na osiedlu mieszkaniowym, o powierzchni 43,84 m², składające się z 2 pokoi i kuchni, położone na 3. piętrze. Lokal sprzedawany jest wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, a cena wywoławcza wynosi 200 000 zł.
Na przetargu w Strzelcach Opolskich oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², składające się z 3 pokoi i kuchni, położone na pierwszym piętrze budynku w centralnej części miasta. Lokal sprzedawany jest wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, a cena wywoławcza wynosi 195 000 zł.
Na przetargu spółdzielczym w Strzelcach Opolskich oferowane jest mieszkanie o powierzchni 54,8 m², położone na parterze, składające się z 2 pokoi i kuchni. Lokal sprzedawany jest wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, a cena wywoławcza wynosi 150 000 zł.
W Strzelcach Opolskich oferowane jest w przetargu mieszkanie o powierzchni ok. 61 m², składające się z 2 pokoi i kuchni, położone na drugim piętrze budynku w centralnej części miasta. Lokal sprzedawany jest wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, a cena wywoławcza wynosi 160 000 zł.
Na przetargu ustnym zostanie wystawione mieszkanie o powierzchni 51,85 m², położone na parterze bloku w Strzelcach Opolskich, składające się z 1 pokoju i kuchni. Lokal mieszkalny jest sprzedawany na odrębną własność wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, a cena wywoławcza wynosi 120 000 zł.
W przetargu syndyka oferowany jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 77,1 m², położonego w Kamiennej Górze, w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal mieszkalny wyceniono na 116 000 zł, a cena wywoławcza udziału w konkursie ofert wynosi 104 400 zł.