Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Mirosławcu Górnym, osiedlu oddalonym ok. 3 km od centrum Mirosławca w województwie zachodniopomorskim, w atrakcyjnym turystycznie rejonie jezior i lasów na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Wałeckiego. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd drogą krajową oraz dostęp do walorów przyrodniczych i zabytkowego starego miasta, co sprzyja zarówno funkcji mieszkalnej, jak i rekreacyjnej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Syndyk oferuje w konkursie ofert lokal mieszkalny o powierzchni 71,13 m² z budynkiem gospodarczym 14,26 m² w miejscowości Sarnik w gminie Pełczyce. Nieruchomość o wartości szacunkowej 108 000 zł ma cenę wywoławczą 91 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,60 m², położony na 1. piętrze przedwojennego, podpiwniczonego budynku w technologii tradycyjnej murowanej. Nieruchomość znajduje się w budynku o widocznym zużyciu technicznym (m.in. klatka schodowa w słabym stanie), wyposażonym w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową (c.o. i ciepła woda) oraz wentylację grawitacyjną.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny w Dobrz e w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 52,26 m², składający się z pokoju oraz pokoju z łazienką i kuchnią, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 53 333,33 zł przy sumie oszacowania 80 000,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 73,30 m² położony w Mirosławcu (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość objęta jest licytacją komorniczą, z ceną wywołania 79 329 zł i udziałem w częściach wspólnych budynku oraz w gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 55 m², położonym w miejscowości w okolicach Kalisza Pomorskiego, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 25 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,8 m², położony w miejscowości Chwiram w okolicach Wałcza, składający się z 2 pokoi i kuchni, zlokalizowany w budynku z ok. 1930 roku, z przynależną piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 44 850 zł i jest obecnie zamieszkała.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w miejscowości Bobolice w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z dostępem do wody. Cena wywołania wynosi 83 133,33 zł przy wartości oszacowania 124 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,87 m², położony w Mierzynie w budynku z lat 70., na 2. piętrze z balkonem. Cena wywołania wynosi 35 250 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Na rokowaniach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,70 m², położony na poddaszu dwukondygnacyjnego budynku w miejscowości Grzmiąca, składający się z 3 pokoi, kuchni z wc, przedpokoju i spiżarki, z prawem do korzystania z pomieszczenia gospodarczego 8,70 m² oraz udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywoławcza w rokowaniach wynosi 49 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 66,8 m² w miejscowości Przekolno w województwie zachodniopomorskim. Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym wyceniono na 117 600 zł, a cena wywołania udziału wynosi 78 400 zł.
Na elektronicznej licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,87 m² w miejscowości Troszyn w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 60 750 zł, przy sumie oszacowania 81 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości rolnej o powierzchni 0,2131 ha, zabudowanej domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 73 m². Na działce znajdują się także budynki gospodarcze i produkcyjno-usługowe dla rolnictwa o łącznej powierzchni ok. 210 m².
Lokal mieszkalny o powierzchni 68,23 m² położony w Ząbrowie (woj. zachodniopomorskie), na parterze niskiego, dwukondygnacyjnego budynku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz przynależnej piwnicy 9,61 m² i jest wyposażony w media: prąd, wodę, gaz i kanalizację. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 59 266,67 zł przy sumie oszacowania 88 900,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 19,7 m² w Dobropolu (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie w stanie poniżej przeciętnego standardu, wymagające odświeżenia i prac wykończeniowo‑naprawczych, ma cenę wywołania 79 125 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 65,6 m² w miejscowości Buczki w województwie zachodniopomorskim, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie położone jest na parterze, z wejściem na poddasze, a cena wywołania w licytacji wynosi 40 350 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 72,01 m², składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego pomieszczenia gospodarczego o pow. 8,88 m². Mieszkanie w stanie do częściowego wykończenia (m.in. niewykończona posadzka w jednym pokoju), z oknami PCV, podstawowymi instalacjami oraz ogrzewaniem i ciepłą wodą z pieca na paliwo stałe.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,52 m² w miejscowości Człopa (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym i terenem rekreacyjnym za budynkiem. Mieszkanie jest w trakcie remontu (m.in. nowe okna PCV, wymieniona instalacja elektryczna, częściowo wykończone wnętrza), a cena wywołania w licytacji wynosi 100 000 zł.