W przetargu oferowany jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 46,94 m² w Końskich, położonego w budynku wielorodzinnym na czwartym piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą, a cena wywoławcza wynosi 105 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Skarżysku-Kamiennej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym na 1. piętrze bloku z lat 60., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, gaz, kanalizacja) znajduje się w budynku czteropiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 64 200 zł.
Do nabycia w trybie sprzedaży od syndyka jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,34 m², położonego w Kielcach, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, jest obecnie zamieszkały, a cena wywoławcza udziału wynosi 173 470 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. w Kielcach. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 215 208 zł.
Przedmiotem sprzedaży w postępowaniu upadłościowym jest 1/6 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 41,5 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Kielcach, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy 3,2 m². Lokal znajduje się na parterze, ma średni standard wykończenia, a cena wywoławcza udziału wynosi co najmniej 48 600 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,90 m², położonego w Skarżysku-Kamiennej w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Mieszkanie 2‑pokojowe z kuchnią, łazienką z WC i przedpokojem znajduje się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego bloku.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w Kielcach w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze z 11. Cena wywołania wynosi 110 352 zł, przy wartości oszacowania 147 136 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 35 m² w Skarżysku-Kamiennej, położony w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Norwida. Mieszkanie na parterze składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, posiada media (woda, kanalizacja, gaz, siła), a cena wywołania wynosi 130 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Końskich oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 31,77 m², położone na 1. piętrze bloku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy, w budynku z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła). Cena wywołania wynosi 108 750 zł przy oszacowaniu 145 000 zł.
W przetargu ustnym oferowany jest własnościowy lokal mieszkalny o powierzchni 37,10 m² w Kielcach, położony na IV piętrze, składający się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz balkonu, z pomieszczeniem przynależnym. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 270 000 zł.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest własnościowy lokal mieszkalny o powierzchni 41,7 m² w Kielcach, położony na czwartym piętrze, składający się z 2 pokoi, ciemnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 283 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 30 000 zł.
Na przetarg wystawiono lokal mieszkalny o powierzchni 48,90 m² w Kielcach, położony na parterze budynku, składający się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym, łazienki, WC i przedpokoju. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 305 000 zł, a warunkiem udziału w ustnym przetargu jest wniesienie wadium.
Na przetargu ustnym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,80 m² w Kielcach, położony na parterze, składający się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy 2,26 m². Mieszkanie jest wystawione z ceną wywoławczą 286 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego oferowane jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m² w Kielcach, w centralnej części miasta, w cenie nie niższej niż 300 000 zł. Lokal jest rozkładowy i dwustronny, z balkonem, widną kuchnią, łazienką z wc oraz pełnym uzbrojeniem w media, w tym centralnym ogrzewaniem i ciepłą wodą z bojlera.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,94 m², położony na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Cena wywołania wynosi 117 634 zł, a lokal stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 34 m² w Skarżysku-Kamiennej, położony na parterze czteropiętrowego budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość w prawie własności wyceniono na 168 300 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 126 225 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Skarżysku-Kamiennej o powierzchni 39,82 m² obejmuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, WC i przedpokój, położone na parterze pięciokondygnacyjnego bloku. Nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.