Wróć do listy

Kielce, świętokrzyskie

173 470 zł
3 743 zł/m2
Mieszkanie 46,34 m2 2 pokoje 2 piętro Zakup od syndyka Udział % Wadium do 30-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 173 470 zł
Miasto Kielce
Powierzchnia 46,34 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 513036X1201530315
Termin wpłaty wadium 30-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Do nabycia w trybie sprzedaży od syndyka jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,34 m², położonego w Kielcach, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, jest obecnie zamieszkały, a cena wywoławcza udziału wynosi 173 470 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę