Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Małogoszcz, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
80 793 zł
3 084 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Małogoszcz, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
90 893 zł
3 469 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Smarków, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
50 667 zł
1 441 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Smarków, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
57 000 zł
1 622 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Kunów, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
83 350 zł
2 274 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
95 800 zł
2 851 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
90 000 zł
3 256 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Końskie, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
40 746 zł
1 532 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
72 570 zł
2 439 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
54 150 zł
1 464 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Starachowice, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
82 667 zł
2 931 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
87 933 zł
2 556 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stąporków, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
76 000 zł
2 525 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
58 720 zł
1 779 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
98 925 zł
2 876 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Starachowice, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
93 000 zł
3 298 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
54 150 zł
1 464 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Starachowice, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
93 000 zł
3 298 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
62 920 zł
1 907 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
97 950 zł
3 114 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
80 000 zł
2 152 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Jędrzejów, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
99 375 zł
3 230 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
59 521 zł
2 111 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
70 875 zł
1 841 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
66 961 zł
2 374 zł/m2