Wróć do listy

Kunów, świętokrzyskie

83 350 zł
2 274 zł/m2
Mieszkanie 36,66 m2 Kawalerka Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-26%
Zakończona
-26%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 83 350 zł
Miasto Kunów
Powierzchnia 36,66 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Dziewulskiego 2
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 11 113 zł
Numer oferty 413707X968901797
Termin wpłaty wadium 25-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Rafał Fronczek Kancelaria Komornicza nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26-03-2025 o godz. 11:30

rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego [1>1]będącego, położonego przy Dziewulskiego 2/2, 27-415 Kunów, dla którego SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze brak urządzonej kw.
Opis nieruchomości:
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. 36,66 m2, dla którego nie została urządzona kw. Lokal mieszkalny nr 2 położony jest na parterze, składa się z jednego pokoju z wnęką, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 36,66 m2. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym nr 2 położonym na działce ewid. 1268/5 z obrębu 0001 Kunów. Lokal jest zamieszkały.

Licytacja zakończy się 02.04.2025 o godz. 13:30.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 111 134,00 zł, zaś cena wywołania wynosi 3/4 wartości szacunkowej tj. 83 350,50 zł.





Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 11 113,40 zł..

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją w godzinach od 10.00 do 18.00.
Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej jest dokonywana za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dostępnego pod adresem:


elicytacje.komornik.pl



Sprzedaż dokonywana jest drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga zgłoszenia przystąpienia w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem www.elicytacje.komornik.plna 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 11 113,40 zł.. Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika numer 12 1600 1462 1860 0289 1000 0004 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Przepisu art. 964 k.p.c. nie stosuje się.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.