Przedmiotem licytacji jest niezabudowana w większości działka o powierzchni ok. 0,28 ha w gminie Oksa w powiecie jędrzejowskim (woj. świętokrzyskie), z rozpoczętą budową parterowego domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym. Teren częściowo rolny, nieuzbrojony, bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej (dojazd przez działki prywatne).
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 13/32 w działce o powierzchni 0,0892 ha, zabudowanej domem jednorodzinnym o ok. 198 m² oraz budynkiem gospodarczym ok. 27 m², położonej w gminie Wałcz (powiat wałecki). Cena wywoławcza za udział wynosi 381 917,25 zł, a oferty należy składać pisemnie do wskazanego terminu.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa w Kielcach o łącznej powierzchni 5 787 m², składająca się z dwóch działek, z czego jedna jest niezabudowana. Na większej działce znajduje się murowany, piętrowy dom jednorodzinny z lat 80. o powierzchni użytkowej ok. 180 m².
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 176 m² z 5 pokojami, wybudowany w 1991 roku, położony w miejscowości Nowy Folwark w województwie świętokrzyskim, na działce o powierzchni ok. 2,06 ha. Nieruchomość z mediami (woda) i pomieszczeniami dodatkowymi (kuchnia, pralnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze) ma cenę wywołania 391 184,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Ostrowcu Świętokrzyskim o powierzchni użytkowej ok. 185 m², z 6 pokojami, kuchnią, łazienką i piwnicą, wybudowany w 2010 roku na działce ok. 0,05 ha. Nieruchomość w formie pełnej własności ma cenę wywołania 446 250 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 220 m², położony w Ostrowcu Świętokrzyskim, na działce ok. 5,44 ara, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 362 333,33 zł przy oszacowaniu 543 500,00 zł.