Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Starachowice, świętokrzyskie

Dom 02-06-2026
300 000 zł
4 019 zł/m2
Nieruchomość

Rogów, świętokrzyskie

Dom 07-06-2026
366 667 zł
4 893 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Sandomierz, świętokrzyskie

Dom Zakończona
360 550 zł
6 281 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
321 000 zł
6 240 zł/m2
Nieruchomość
-12%
Zakończona

Starachowice, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
314 000 zł
4 796 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
484 000 zł
6 088 zł/m2
Nieruchomość
-12%
Zakończona

Starachowice, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
314 000 zł
4 796 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
344 667 zł
5 930 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Dom Zakończona
313 900 zł
4 434 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowiny, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
316 230 zł
6 262 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
385 000 zł
7 147 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Dom Zakończona
313 900 zł
4 434 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
333 000 zł
6 474 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
387 750 zł
6 672 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
333 000 zł
6 474 zł/m2
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
491 069 zł
8 140 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
333 000 zł
6 474 zł/m2
Nieruchomość