Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-26%

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie 28-05-2026
240 000 zł
5 252 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Trzebnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-06-2026
300 000 zł
6 948 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Radom, Planty

Mieszkanie 16-06-2026
298 277 zł
5 404 zł/m2
Nieruchomość
-71%

Proszków, dolnośląskie

Mieszkanie 22-06-2026
257 867 zł
2 598 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 17-06-2026
260 100 zł
3 710 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-38%

Świdnik, lubelskie

Mieszkanie 18-06-2026
249 750 zł
5 171 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 27-07-2026
208 500 zł
3 870 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
210 000 zł
4 075 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
280 000 zł
4 189 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
220 000 zł
5 514 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie 03-06-2026
280 000 zł
4 668 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie 03-06-2026
231 000 zł
5 074 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 25-05-2026
261 000 zł
5 365 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Rybnik, Śródmieście

Mieszkanie 02-06-2026
230 000 zł
5 011 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie 02-06-2026
240 000 zł
5 128 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie 02-06-2026
230 000 zł
4 703 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Łódź, Śródmieście

Mieszkanie 24-06-2026
288 300 zł
4 484 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 07-07-2026
282 667 zł
5 293 zł/m2
Nieruchomość

Oława, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 29-05-2026
256 350 zł
5 386 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Biedrusko, wielkopolskie

Mieszkanie 23-06-2026
258 450 zł
5 668 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Stargard, zachodniopomorskie

Mieszkanie 01-06-2026
290 000 zł
5 371 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 21-07-2026
200 250 zł
3 814 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Sosnowiec, Kazimierz Górniczy

Mieszkanie 22-06-2026
200 250 zł
4 225 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
244 500 zł
5 085 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
244 500 zł
5 085 zł/m2
Ustaw alert