Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 189 m², położony w miejscowości Rakszawa w woj. podkarpackim, na działce o pow. 0,28 ha, z 6 pokojami oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość w dobrym, użytkowanym stanie, z dojazdem z drogi wojewódzkiej, ma cenę wywołania 126 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym dwupoziomowym (I piętro + poddasze użytkowe) w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku wielorodzinnym, o powierzchni ok. 113 m², z przynależną kotłownią i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość wyceniono na 174 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi ok. 130 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 2/3 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego w Dziwiszowie koło Jeleniej Góry, o powierzchni ok. 145 m², z 7 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość położona jest na działce gruntowej w gminie Jeżów Sudecki, a cena wywołania wynosi 157 425 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 158 m² w miejscowości Górnica w województwie wielkopolskim, z 8 pokojami, piwnicą, kuchnią i łazienką, wybudowany w 1930 roku. Nieruchomość jest niezamieszkała, wymaga remontu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 172 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Starogardzie Gdańskim o powierzchni ok. 172 m², z 5 pokojami, piwnicą, tarasem, balkonem oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z lat 80. jest wyceniona na 215 400 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 161 550 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w kamienicy przedwojennej w Makowie Podhalańskim, w budynku trzylokalowym z jedną kondygnacją mieszkalną na każdym poziomie. Nieruchomość położona jest blisko drogi krajowej, bez własnych miejsc parkingowych, a cena wywołania udziału wynosi 114 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,86 m², położony w Rydułtowach w budynku z lat 70., na parterze, z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i osobnym WC, wyposażony w instalacje miejskie. Cena wywołania wynosi 166 024,67 zł przy oszacowaniu 249 037,00 zł.
Przedmiotem przetargu w trybie aukcji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 113,96 m², położony na poddaszu budynku w Bytomiu, z przynależną piwnicą 10,58 m² oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z WC i 2 przedpokoi, jest wyposażone w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, przy czym brak jest ogrzewania.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,5 m², położony w Warszawie w dzielnicy Śródmieście, w budynku z 1976 roku, na II piętrze, z balkonem i piwnicą, o dwustronnej ekspozycji okien na wewnętrzny dziedziniec. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji wynosi 131 250 zł przy sumie oszacowania 175 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 106 m² (w tym 44,7 m² lokalu i 61,4 m² pomieszczeń przynależnych), położony w miejscowości Kłębowiec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku z lat 30., składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, poddasza użytkowego, piwnicy i pomieszczeń gospodarczych, a cena wywołania w licytacji wynosi 126 975 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,9 m², położony w miejscowości Widuchowa w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do wody i kanalizacji. Nieruchomość w użytkowaniu wystawiona jest na elektroniczną licytację komorniczą z ceną wywołania 159 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/6 w nieruchomości położonej w Chodzieży w województwie wielkopolskim, obejmującej działkę ok. 436 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym (lokal na wysokim parterze) oraz wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dojazdem drogą asfaltową, a cena wywołania udziału wynosi 160 000,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący, parterowy dom mieszkalny o powierzchni 103 m², z 4 pokojami, kuchnią i łazienką, położony w ścisłym centrum Raciąża, na działce ok. 530 m², z dodatkowym budynkiem gospodarczo-garażowym. Budynek o charakterze zabytkowym, z mediami (woda, kanalizacja, CO), wymaga dalszych prac remontowych, a cena wywołania w licytacji wynosi 160 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mińsku Mazowieckim oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 106 m², z 4 pokojami, położony na ogrodzonej działce ok. 489 m² w centralno-zachodniej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z lat 70., z mediami (m.in. gaz, kanalizacja, internet), obejmuje także dodatkowy budynek gospodarczy, a cena wywołania wynosi 156 449,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 82,6 m², położony w gminie Czempiń, w budynku wielorodzinnym z 1989 roku, na 2. piętrze, z 4 pokojami, balkonem, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym, w stanie technicznym budynku ocenianym jako zadowalający. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 155 977,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 81,36 m² z piwnicą, położony w Malborku, w budynku z 1925 roku, na 1. piętrze, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 198 666,67 zł przy sumie oszacowania 298 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest szeregowy dom mieszkalny w Sompolnie (woj. wielkopolskie) o powierzchni użytkowej 124 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, WC oraz kotłownią, w dobrym uzbrojeniu w media. Nieruchomość położona na działce ok. 0,048 ha z budynkiem gospodarczo-garażowym ok. 76 m², z ceną wywołania 186 666,67 zł, przeznaczona jest w studium pod zabudowę mieszkaniową.
Na licytacji komorniczej w Oświęcimiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 56,4 m², położone w wieżowcu z lat 70., składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy, z mediami miejskimi i windą w budynku. Lokal znajduje się na 4. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku w stanie typowym, a cena wywołania wynosi 182 518,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 13/48 w nieruchomości gruntowej w Łosicach (woj. mazowieckie) o powierzchni 0,0814 ha, zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym z 1972 r. o powierzchni ok. 150 m², z 5 pokojami, piwnicą, balkonem i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda, siła) ma cenę wywołania 109 333,33 zł przy sumie oszacowania 164 000 zł.
Przedmiotem przetargu w trybie aukcji elektronicznej jest przestronny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 114 m², położony na poddaszu budynku w Bytomiu, z przynależną piwnicą ok. 11 m² oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z WC i 2 przedpokoi, posiada instalacje elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, przy czym brak jest ogrzewania.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 202 m², położony w miejscowości Maciowakrze w województwie opolskim, na działce ok. 916 m², z 5 pokojami, częściowym podpiwniczeniem i mediami (woda, kanalizacja, siła). Nieruchomość w stanie wymagającym modernizacji została oszacowana na 206 400 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 137 600 zł.
W przetargu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 77,77 m² w Mirosławcu Górnym (woj. zachodniopomorskie), położone na czwartym piętrze budynku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą 5,47 m². Lokal jest funkcjonalnie rozplanowany, lecz wymaga remontu, a w bezpośrednim otoczeniu znajdują się miejsca parkingowe oraz podstawowe usługi i infrastruktura.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 4/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 101 m², położonym w Zielonej Górze, na drugim piętrze budynku w rejonie centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wiatrołapu, a cena wywołania udziału wynosi 146 475 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 125 m² położony w Żółtnicy (woj. zachodniopomorskie) składa się z 8 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego i obejmuje udział w częściach wspólnych budynku oraz gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 114 400 zł.
Na licytacji komorniczej w Rydułtowach oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 157 m², z 4 pokojami, piwnicą oraz zabudową gospodarczą z garażem, położony na działce o regularnym kształcie. Nieruchomość z lat 30. XX w. z dostępem do wody ma cenę wywołania ok. 194 700 zł.