Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie użytkowania wieczystego działki o powierzchni ok. 0,46 ha w Stężycy oraz w prawie własności zespołu budynków magazynowo-produkcyjno-biurowych dawnej piekarni o łącznej powierzchni użytkowej ok. 819 m² i budynku mieszkalnego o pow. użytkowej ok. 186 m². Na nieruchomości znajduje się także budynek magazynowy w awaryjnym stanie technicznym, kwalifikujący się do rozbiórki.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie użytkowania wieczystego działki o powierzchni ok. 0,46 ha w Stężycy oraz w prawie własności zespołu budynków magazynowo-produkcyjno-biurowych dawnej piekarni o łącznej powierzchni użytkowej ok. 819 m², częściowo posadowionych na działkach sąsiednich. W skład nieruchomości wchodzi także budynek magazynowy w stanie awaryjnym do rozbiórki oraz parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 186 m².
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,30 m², położony na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym budynku wielorodzinnym w Świdniku. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 325 000 zł.
Działka budowlana o powierzchni 0,1197 ha położona w miejscowości Dratów-Kolonia w gminie Ludwin została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 14 000 zł, a stan prawny działki jest uregulowany.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest działka budowlana o powierzchni 0,25 ha, położona w miejscowości Dratów w gminie Ludwin. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 148 000 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT 23%.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytację komorniczą wystawiona jest działka gruntów ornych o powierzchni 3,0552 ha, położona w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Wartość oszacowania wynosi 133 207 zł, cena wywoławcza 99 905,25 zł, a każda z działek wchodzących w skład majątku dłużnika będzie sprzedawana oddzielnie.
Przedmiotem licytacji jest grunt orny o powierzchni 2,2295 ha, położony w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Nieruchomość oszacowano na 97 206 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi 72 904,50 zł, a każda z działek będzie sprzedawana oddzielnie.
Na licytację komorniczą wystawiona jest działka gruntu ornego o powierzchni 0,3493 ha, położona w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Nieruchomość wyceniono na 11 282 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi 8 461,50 zł, a każda z działek wchodzących w skład majątku będzie sprzedawana oddzielnie.
Na licytację komorniczą wystawiona jest działka rolna (grunty orne) o powierzchni 0,3325 ha, położona w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Nieruchomość oszacowano na 10 740 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi 8 055 zł, a każda z działek będzie sprzedawana oddzielnie.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,42 ha, położona w miejscowości Gdeszyn w gminie Miączyn. Wartość oszacowania wynosi 117 854 zł, a cena wywoławcza to 88 390,50 zł, przy wymaganej rękojmi 11 785,40 zł.
Przedmiotem licytacji są grunty orne o łącznej powierzchni 1,9920 ha, położone w miejscowości Gdeszyn w gminie Miączyn. Nieruchomość wyceniono na 94 022 zł, a cena wywoławcza wynosi 70 516,50 zł, przy czym działki będą sprzedawane oddzielnie.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 1,39 ha, położona w miejscowości Płonki w gminie Kurów (powiat puławski, woj. lubelskie), składająca się z dwóch działek rolnych o klasach bonitacyjnych II–IIIb. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako grunty orne z przeznaczeniem głównie pod uprawy polowe i ogrodnicze oraz częściowo pod zabudowę zagrodową, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi dojazdowej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 280 m², położony w Biłgoraju, ok. 1 km od centrum miasta, na ogrodzonej działce z zabudową towarzyszącą i podstawowymi mediami (woda, gaz, kanalizacja). Budynek parterowy z częściowym podpiwniczeniem i poddaszem nieużytkowym, wzniesiony w latach 60. i później rozbudowany, ma cenę wywołania 199 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest sprzedaż dwóch udziałów po 1/3 części mieszkania położonego w Krasnymstawie, w budynku wielorodzinnym. Lokal stanowi udział we współwłasności nieruchomości, co oznacza konieczność nabycia go w ramach licytacji/przetargu lub zakupu od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest zespół działek gruntowych o łącznej powierzchni ok. 14,4 ha położonych w miejscowości pod Kurowem, obejmujących tereny eksploatacji złoża kruszywa i kopalin oraz użytki zielone. Nieruchomości stanowią jedną całość gospodarczą i będą sprzedawane łącznie w ramach postępowania egzekucyjnego.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana parterowym domem jednorodzinnym z garażem dwustanowiskowym o powierzchni użytkowej 242 m², położona w miejscowości Zemborzyce Podleśne w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i siedlisk rolniczych. Działka o powierzchni ok. 0,17 ha ma regularny, prostokątny kształt i jest w całości ogrodzona.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Kolonia Wólka Kańska w województwie lubelskim. Cena wywołania wynosi 136 500 zł przy wartości oszacowania 182 000 zł.
Na licytację wystawiono udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 39,30 m² położonym w Świdniku, w budynku wielorodzinnym, z przynależnymi pomieszczeniami i udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa udziału wynosi 132 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 99 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w niemieszkalnym lokalu garażowym o powierzchni ok. 18 m², położonym w Świdniku na Osiedlu Lotnicze Południe, w murowanym szeregowym budynku garażowym z wjazdem z poziomu gruntu. Garaż jest w dobrym stanie technicznym, posiada betonową posadzkę, drewniane dwuskrzydłowe wrota oraz kanał naprawczy.
Na przetargu ustnym oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,6709 ha, położona w miejscowości Siedliska w gminie Zamość, przeznaczona pod zabudowę wiejską zagrodową lub jednorodzinną oraz częściowo pod teren ochrony ekologicznej. Cena wywoławcza działek wynosi 110 000 zł, a udział w przetargu wymaga wpłaty wadium w wysokości 10% ceny.
Na przetargu ustnym wystawiona jest niezabudowana działka o powierzchni 0,0521 ha, położona w obrębie Pasieka w gminie Miastko. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 35 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% tej kwoty.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka o powierzchni 0,0505 ha, położona w obrębie Pasieka w gminie Miastko. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 33 000 zł, a sprzedaż nastąpi w drodze ustnego przetargu nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka o powierzchni 0,0681 ha, położona w obrębie Pasieka w gminie Miastko. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 44 000 zł, a sprzedaż nastąpi w drodze ustnego przetargu nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Przedmiotem postępowania są grunty orne położone w miejscowościach Kolonia Gdeszyn, Gdeszyn oraz w gminie Werbkowice (Dobromierzyce i Peresołowice), o łącznej powierzchni kilkunastu hektarów, częściowo zabudowane drewnianą stodołą o powierzchni ok. 151 m². Nieruchomości stanowią zwarty kompleks gruntów rolnych przeznaczonych do nabycia w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka.