Przedmiotem licytacji jest udział 13/48 w nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości X, obejmujący cztery działki tworzące dwie odrębne funkcjonalnie części. Dwie z działek o łącznej powierzchni 2 531 m² są niezabudowane, o regularnym kształcie i płaskiej, suchej powierzchni, z czego jedna stanowi zaniedbany nieużytek, a druga prawdopodobnie została wydzielona pod drogę.
W przetargu oferowana jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,32 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, w powiecie łęczyńskim. Nieruchomość stanowi własność powiatu i będzie sprzedawana w trybie przetargu ustnego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na sprzedaż w trybie syndykalnym oferowana jest nieruchomość gruntowa – działki rolne o łącznej powierzchni 4,76 ha, położone w miejscowości Rożki-Kolonia w gminie Żółkiewka. Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 221 340 zł, a oferty należy składać pisemnie do wskazanego syndyka w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem postępowania jest kompleks niezabudowanych działek gruntu o łącznej powierzchni 2907 m², położony w jednej zwartej części miejscowości. Teren objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,30 m² w Świdniku, położone na 3. piętrze bloku z 1979 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie, ma cenę wywołania 249 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji są nieruchomości gruntowe oraz udziały w gruntach rolnych położone w miejscowości Tuczępy, w gminie Grabowiec, o łącznej powierzchni kilku hektarów. W skład oferty wchodzą m.in. działki o powierzchniach od 0,01 ha do ponad 3 ha, z oszacowaną łączną wartością poszczególnych nieruchomości i udziałów sięgającą kilkuset tysięcy złotych.
Przedmiotem licytacji jest lokal użytkowy o powierzchni 108,96 m² położony w Kraśniku, w dwukondygnacyjnym budynku handlowo-usługowym na drugim poziomie. Lokal stanowi odrębną nieruchomość i sprzedawany jest wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Lublinie (dzielnica Czechów) oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,1 m², położonego na parterze 4‑piętrowego bloku z 1977 roku, z 3 pokojami, kuchnią, łazienką, WC, balkonem i piwnicą, z dostępem do gazu, wody i kanalizacji. Cena wywołania wynosi 269 250 zł przy sumie oszacowania 359 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 3390 m², położona w Kraśniku w województwie lubelskim. Nieruchomość ma nieregularny kształt, zróżnicowaną topografię z częścią płaską przy drodze dojazdowej oraz malowniczą skarpą porośniętą dzikim drzewostanem.
Przedmiotem postępowania jest działka o nr ewid. 187/2 w Poniatowej, zabudowana budynkiem mieszkalnym, położona w zabudowanej części miejscowości. Nieruchomość stanowi dom jednorodzinny z gruntem, oferowany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 66 m² położony w Bełżycach, w budynku czteropiętrowym, znajduje się na 2. piętrze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 264 000 zł.
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest lokal mieszkalny nr 6 położony w Rykach, w budynku wielorodzinnym w spokojnej okolicy miasta. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie przetargu, a szczegółowe terminy składania ofert i wpłaty wadium dostępne są u prowadzącego postępowanie.
Przedmiotem postępowania jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni ok. 0,16 ha zabudowanej murowanym budynkiem handlowo-usługowym o pow. ok. 84 m², położonej w Werbkowicach w gminie Werbkowice. Na terenie nieruchomości znajduje się infrastruktura stacji paliw, w tym zadaszenie nad polem tankowania, utwardzony plac, ogrodzenie, oświetlenie, pylon reklamowy, zbiorniki na paliwo oraz odmierzacze paliw.
Przedmiotem postępowania jest zespół nieruchomości gruntowych rolnych położonych w miejscowości Mołożów i Mołożów Kolonia, w gminie Mircze, o łącznej powierzchni kilku hektarów, obejmujących m.in. działki o powierzchniach od ok. 0,39 ha do 3,88 ha. Grunty zostały oszacowane na łączną kwotę kilkuset tysięcy złotych, z wyceną poszczególnych działek (np. jedna z nieruchomości na ok. 92 700 zł), i są przedmiotem licytacji/przetargu.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,53 ha zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 74 m² oraz kilkoma budynkami gospodarczymi, położona w miejscowości Poraj w gminie Horodło. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą i stanowi przedmiot licytacji/przetargu.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie użytkowania wieczystego działki o pow. ok. 0,46 ha w Stężycy (gmina Stężyca) wraz z udziałem 1/4 w prawie własności zespołu trzech budynków magazynowo-produkcyjno-biurowych dawnej piekarni o łącznej pow. użytkowej ok. 819 m² oraz budynku magazynowego w stanie awaryjnym. Dodatkowo obejmuje on udział 1/4 w prawie własności jednokondygnacyjnego budynku mieszkalnego o pow. użytkowej ok. 186 m², stanowiącego odrębną nieruchomość od gruntu.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie użytkowania wieczystego działki o powierzchni ok. 0,46 ha w Stężycy oraz w prawie własności zespołu budynków magazynowo-produkcyjno-biurowych dawnej piekarni o łącznej powierzchni użytkowej ok. 819 m² i budynku mieszkalnego o pow. użytkowej ok. 186 m². Na nieruchomości znajduje się także budynek magazynowy w awaryjnym stanie technicznym, kwalifikujący się do rozbiórki.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie użytkowania wieczystego działki o powierzchni ok. 0,46 ha w Stężycy oraz w prawie własności zespołu budynków magazynowo-produkcyjno-biurowych dawnej piekarni o łącznej powierzchni użytkowej ok. 819 m², częściowo posadowionych na działkach sąsiednich. W skład nieruchomości wchodzi także budynek magazynowy w stanie awaryjnym do rozbiórki oraz parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 186 m².
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki gruntowej o powierzchni 1,15 ha, położonej w miejscowości Osówka w gminie Niemce, w województwie lubelskim. Nieruchomość ma kształt wydłużonego prostokąta i jest częściowo zagospodarowana, z zabudową rekreacyjno-gospodarczą obejmującą m.in. domek holenderski.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 43 m² w Lublinie, położone na 1. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku z lat 50., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet, światłowód). Cena wywołania wynosi 255 333,33 zł przy oszacowaniu na 383 000,00 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział w działce gruntu nr 245 o powierzchni 0,0300 ha, położonej w Urzędowie w województwie lubelskim. Nieruchomość gruntowa wyceniona jest na 352 778,00 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 264 583,50 zł.
Na licytację wystawiona jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,09 ha w miejscowości Jastków (gmina Jastków, powiat lubelski), stanowiąca głównie grunty orne z częściowym przeznaczeniem pod mieszkalnictwo rolnicze. Wartość szacunkowa działki wynosi 348 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 261 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 221 m² (5 pokoi) z 1995 roku, położony w miejscowości Paszenki w województwie lubelskim, na działce o powierzchni 0,42 ha, częściowo podpiwniczony, z kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość, zabudowana także budynkami gospodarczymi (obora, stodoła), została oszacowana na 368 950 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 245 966,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest siedliskowa nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,94 ha położona w miejscowości Zawada w gminie Ostrówek (powiat lubartowski, woj. lubelskie), zabudowana przedwojennym murowanym domem jednorodzinnym po remoncie ok. 2007 r. Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze: drewniana stodoła ok. 160 m², obora ok. 78 m² z garażem ok. 18 m², a pozostała część gruntu użytkowana jest rolniczo.