Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-31%

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie 25-05-2026
308 400 zł
8 737 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Bogdanowo, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
384 900 zł
5 792 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Grunwald

Mieszkanie Zakończona
488 250 zł
6 188 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
360 855 zł
7 305 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Swarzędz, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
330 975 zł
6 755 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
475 950 zł
7 232 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Obrzycko, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
314 604 zł
2 996 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
305 250 zł
7 391 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
300 750 zł
6 426 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
363 600 zł
7 550 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
401 760 zł
7 407 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
387 360 zł
7 412 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
309 600 zł
7 065 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
324 225 zł
5 619 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
338 400 zł
7 063 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
362 160 zł
7 539 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
302 130 zł
6 562 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
409 050 zł
8 494 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Psarskie, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
322 500 zł
5 589 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
451 980 zł
8 333 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
435 780 zł
8 339 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
348 300 zł
7 948 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
380 700 zł
7 946 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
407 430 zł
8 481 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
347 700 zł
6 954 zł/m2
Ustaw alert