Przedmiotem licytacji jest zespół nieruchomości gruntowych w okolicach Wolsztyna, obejmujący wolnostojący murowany dom jednorodzinny o powierzchni ok. 93 m² oraz kompleks murowanych budynków gospodarczych o łącznej powierzchni ok. 449 m² z 12 tunelami foliowymi o funkcji produkcyjnej (uprawa pieczarek i innych grzybów). Nieruchomość o łącznej powierzchni ponad 1 ha ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, jest uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację oraz instalację fotowoltaiczną, a budynki gospodarcze obecnie są nieużytkowane.
Przedmiotem oferty jest działka zabudowana budynkiem zakładu przetwórstwa mięsnego w trakcie realizacji, stanowiąca nieruchomość przemysłowo-usługową. Nieruchomość jest dostępna w trybie licytacji/przetargu lub zakupu od syndyka, co może stwarzać możliwość nabycia w atrakcyjnej cenie.
Nieruchomość przemysłowa zabudowana obiektem byłej ubojni oraz budynkiem garażowym położona jest w miejscowości Kolonia Ostrowska w województwie wielkopolskim. Obiekt stanowi teren poprzemysłowy przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka, z potencjałem do adaptacji na inne funkcje gospodarcze.
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem gospodarczym oraz drogą dojazdową położona jest w miejscowości Kolonia Ostrowska w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego. Działka przeznaczona jest do nabycia w trybie licytacji/przetargu, brak podanych szczegółów dotyczących metrażu, liczby pomieszczeń i ceny.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka inwestycyjna o powierzchni ok. 10 000 m², położona w miejscowości Stare Oborzyska w gminie Kościan, w pobliżu drogi krajowej, z dojazdem przez bramę przesuwną z automatyką. Na terenie nieruchomości znajdują się kontenery biurowe oraz hala namiotowa o konstrukcji stalowej na płycie betonowej (ok. 360 m²), dotychczas wykorzystywana prawdopodobnie do naprawy pojazdów ciężarowych.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość usługowa z częścią socjalno-biurową w miejscowości Jeziorki, położona na dwóch działkach o łącznej powierzchni ok. 0,16 ha, stanowiących funkcjonalną całość. Teren jest częściowo utwardzony kostką, betonem i nawierzchnią bitumiczną, z płaskim ukształtowaniem i placem składowym w części południowej, z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,3658 ha, położona w Kobylinie. Na działkach znajduje się obiekt o konstrukcji stalowej o powierzchni 36 m², przeznaczony do zagospodarowania według potrzeb nabywcy.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość w Kobylinie, stanowiąca działkę o powierzchni 0,0626 ha zabudowaną dwoma budynkami mieszkalnymi wielolokalowymi tworzącymi jednolitą bryłę. Łączna powierzchnia użytkowa zabudowy wynosi 386,9 m², co stanowi atrakcyjny potencjał inwestycyjny.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,42 ha położona w Kobylinie, zabudowana kompleksem budynków młyna oraz trzema budynkami gospodarczymi. Obiekt ma charakter przemysłowo-gospodarczy i sprzedawany jest w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 0,4224 ha położona w Kobylinie, zabudowana kompleksem budynków młyna oraz trzema obiektami gospodarczymi. Nieruchomość stanowi zespół zabudowań o charakterze przemysłowo-gospodarczym, przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka.
Przedmiotem licytacji są dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni ok. 60 m² + działka częściowo zabudowana, położone w Koninie, w rejonie ruchliwego ronda i głównej ulicy, zabudowane jednym budynkiem użytkowo‑mieszkalnym. Nieruchomość stanowi funkcjonalną całość w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo-usługowej, punktów usługowych, oświatowych oraz przystanków komunikacji miejskiej.
Przedmiotem postępowania jest kompleks nieruchomości przemysłowo-magazynowych w Szamotułach, obejmujący działki o łącznej powierzchni ok. 8.500 m², z czego część jest niezabudowana. Na terenie znajduje się zabudowa magazynowa w postaci czterech hal o łącznej powierzchni użytkowej ok. 3.270 m², posadowionych na gruncie w użytkowaniu wieczystym.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa w Gnieźnie o powierzchni 1947 m², zabudowana budynkiem pensjonatowo‑hotelowym o powierzchni użytkowej ok. 2445 m², położona w części pośredniej miasta, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, ośrodka sportu i jeziora. Teren częściowo ogrodzony, zagospodarowany zielenią i drzewami ozdobnymi, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi publicznej oraz dogodnym dojazdem do centrum miasta i podstawowej infrastruktury.
Przedmiotem licytacji jest kompleks przemysłowo-magazynowy z lat 70., obejmujący 7 budynków o funkcji produkcyjnej, warsztatowej, magazynowej oraz biurowo-socjalnej, położony na utwardzonym terenie z placem manewrowym i parkingiem, z bezpośrednim dojazdem do drogi publicznej w rejonie linii kolejowej. W skład nieruchomości wchodzi m.in. budynek produkcyjny z częścią biurową o powierzchni użytkowej ok. 400,5 m² i zużyciu technicznym szacowanym na ok. 70%.
Przedmiotem licytacji jest działka inwestycyjna o powierzchni 3136 m² położona w Poznaniu, w rejonie Winiar, zabudowana ruinami dwukondygnacyjnego, podpiwniczonego budynku użytkowego oraz małego budynku gospodarczego. Teren jest niezagospodarowany, częściowo zadrzewiony i zaśmiecony gruzem, ale posiada pełne uzbrojenie w media oraz dogodny dojazd z drogi publicznej.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 we własności nieruchomości położonej w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiącej działkę o powierzchni 1073 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem niemieszkalnym. Nieruchomość ma charakter użytkowy i stanowi atrakcyjny przedmiot licytacji/przetargu dla inwestora lub przedsiębiorcy.
Przedmiotem licytacji jest kompleks nieruchomości komercyjnych w Koninie (obręb Czarków), obejmujący grunt w użytkowaniu wieczystym z budynkiem handlowo-usługowym oraz sąsiednie działki niezabudowane o łącznej powierzchni ok. 0,86 ha. Teren częściowo utwardzony, uzbrojony w prąd i wodę, częściowo niezagospodarowany i zaśmiecony, z dojazdem przez działki sąsiednie.
Przedmiotem licytacji jest kompleks nieruchomości w użytkowaniu wieczystym w Koninie (obręb Czarków), obejmujący działki o łącznej powierzchni ok. 0,3162 ha, z zabudową magazynową o powierzchni zabudowy 262 m². Teren częściowo ogrodzony, o płaskim ukształtowaniu, z dojazdem i dostępem do energii elektrycznej oraz wody, wymaga uporządkowania i zagospodarowania.
Przedmiotem licytacji jest udział 2457/10762 w nieruchomości gruntowej zabudowanej w Poznaniu, w dzielnicy Jeżyce, odpowiadający kilku lokalom mieszkalnym (w tym lokalom na poddaszu). Udział związany jest z mieszkaniami w budynku wielorodzinnym, zgodnie ze stanem ustalonym na dzień wizji lokalnej.
Przedmiotem postępowania jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 0,0764 ha w Rawiczu, zabudowanej budynkami stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności. Nieruchomość położona jest w rejonie ulicy Sarnowskiej i przeznaczona jest jako inne tereny zabudowane, z prawem użytkowania wieczystego do grudnia 2089 r.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,3980 ha zabudowana trzykondygnacyjnym budynkiem biurowym o pow. zabudowy 343,50 m², położona w Kaliszu, w złym stanie technicznym. Nieruchomość wyceniono na 700 000 zł, a cena wywoławcza wynosi 525 000 zł netto, do której należy doliczyć 23% VAT.