Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 53,51 m² w Słupcy, położonego na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, bez balkonu, z dostępem do mediów miejskich i ogrzewaniem z sieci miejskiej.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50,9 m² położony jest we Włocławku, na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z lat 60., z przynależnym pomieszczeniem w piwnicy. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, w standardzie wykończenia ocenionym jako średni i stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest 2/3 udziału w mieszkaniu o powierzchni 77,8 m², położonym na II piętrze bloku na osiedlu w Stargardzie, składającym się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej. Cena wywołania udziału wynosi 218 250 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 75 m² (na podstawie ceny oszacowania) położony jest w Wieruszowie w województwie łódzkim, w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość będzie przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 340 875 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 99 m², położone w Toruniu w zabudowie mieszkaniowej, składa się z 3 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), 2 łazienek, przedpokoju, antresoli oraz balkonu, a jego standard wykończenia jest bardzo dobry. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 550 500 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,20 m², położonego w Pińczowie w województwie świętokrzyskim. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym w centralnej części miasta, a cena wywołania udziału wynosi 77 344 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Toruniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,6 m², położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, składający się z pokoju oraz pokoju z aneksem kuchennym, z balkonem i komórką lokatorską. Mieszkanie o funkcjonalnym, dwustronnym układzie pomieszczeń ma cenę wywołania 335 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Poznaniu (dzielnica Grunwald/Jeżyce) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie wystawione jest w trybie licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 479 550 zł przy sumie oszacowania 639 400 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,16 m², składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą oraz udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 512 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,61 m², położony na parterze niskiego budynku z 2007 roku, składający się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki, WC oraz loggii. Mieszkanie w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, prąd, gaz, c.o., c.w.u., domofon), ma cenę wywołania 389 191,33 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m², położone na 3. piętrze niskiego bloku z 2018 roku, z balkonem, aneksem kuchennym i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal dwustronny, w dobrym stanie technicznym i wykończony materiałami dobrej jakości, ma cenę wywołania 503 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 69 m², położony w budynku wielorodzinnym w Nowej Soli, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 114 633,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o jednym pomieszczeniu (podzielonym na pokój i kuchnię) w parterowym budynku wielorodzinnym we wsi Bratian, w gminie Nowe Miasto Lubawskie w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, blisko kościoła, szkoły i punktów handlowo-usługowych, a budynek ma odnowiony dach (remont więźby i pokrycia w 2021 r.).
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 54,66 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Gdańsku, na 3. piętrze. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, ma funkcjonalny rozkład oraz przynależną komórkę lokatorską o pow. 2,17 m².
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny na parterze o powierzchni ok. kilkudziesięciu m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, uzbrojony w media miejskie (woda, kanalizacja, gaz, prąd) i ogrzewanie sieciowe. Mieszkanie znajduje się w przeciętnym stanie technicznym, wymaga remontu, posiada okna PVC oraz tradycyjne grzejniki żeliwne.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 19,68 m² z przynależnym WC, położona na parterze budynku wielorodzinnego w pobliżu centrum Prudnika. Nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 83,03 m², położonego w dzielnicy Ochota w Warszawie, w budynku z 2018 roku, na 3. piętrze, z 4 pokojami, balkonem oraz aneksem kuchennym. Nieruchomość wyceniono na 899 150 zł, a licytacja elektroniczna udziału rozpoczyna się od ceny wywołania 674 362,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 83,03 m², położonego w Warszawie na Ochocie, w budynku z 2018 roku, na 3. piętrze, z 4 pokojami, aneksem kuchennym, balkonem oraz dostępem do mediów. Nieruchomość wyceniono na 899 150 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 674 362,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.
Kawalerka o powierzchni 22,8 m² położona na poddaszu (II piętro) w budynku kilkurodzinnym w Małomicach, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, skrytki i kotłowni, bez własnego pomieszczenia sanitarnego (korzystanie z ubikacji we wspólnej części budynku). Lokal w stanie gorszym od przeciętnego, zaniedbany i wymagający generalnego remontu, objęty licytacją elektroniczną z ceną wywołania 30 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.