Licytacje komornicze mieszkania

Nieruchomość

Rodzone, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 30,14 m2
65 573 zł
2 176 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Orzysz, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 20-11-2026
Pow.: 28,06 m2
62 513 zł
2 228 zł/m2
Nieruchomość
-59%

Ostrowite, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 56,20 m2
94 350 zł
1 679 zł/m2
Nieruchomość

Kolwiny, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 116,02 m2
29 250 zł
252 zł/m2
Nieruchomość

Karpa, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 09-11-2026
Pow.: 60,05 m2
72 390 zł
1 205 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-70%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 37,83 m2
92 000 zł
2 432 zł/m2
Nieruchomość

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 48,40 m2
45 150 zł
933 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Gołdap, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 31,62 m2
76 500 zł
2 419 zł/m2
Nieruchomość

Pęklewo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 46,75 m2
73 333 zł
1 569 zł/m2
Nieruchomość

Iłowo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 54,60 m2
83 025 zł
1 521 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 43,10 m2
32 667 zł
758 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 53,00 m2
66 000 zł
1 245 zł/m2
Nieruchomość

Równina Górna, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 06-11-2026
Pow.: 34,56 m2
27 000 zł
781 zł/m2
Nieruchomość

Włóczyska, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 36,80 m2
41 250 zł
1 121 zł/m2
Nieruchomość

Włóczyska, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 36,80 m2
41 250 zł
1 121 zł/m2
Nieruchomość

Dłużec Mały, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 71,89 m2
22 333 zł
311 zł/m2
Nieruchomość

Nakomiady, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 55,50 m2
80 427 zł
1 449 zł/m2
Nieruchomość

Giżycko, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 03-09-2026
Pow.: 32,30 m2
64 208 zł
1 988 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Koszajny, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 87,75 m2
24 267 zł
277 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Niedźwiedź, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 41,52 m2
60 510 zł
1 457 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Osiekowo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 54,60 m2
69 000 zł
1 264 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 74,67 m2
16 067 zł
215 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Kamieniec, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,00 m2
53 250 zł
1 775 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kurzętnik, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,20 m2
95 250 zł
2 493 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Susz, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,55 m2
90 000 zł
1 816 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.