Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Rogale w gminie Banie Mazurskie, z udziałem w gruncie o łącznej powierzchni ok. 0,31 ha. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 36 000 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o jednym pomieszczeniu (podzielonym na pokój i kuchnię) w parterowym budynku wielorodzinnym we wsi Bratian, w gminie Nowe Miasto Lubawskie w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, blisko kościoła, szkoły i punktów handlowo-usługowych, a budynek ma odnowiony dach (remont więźby i pokrycia w 2021 r.).
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 23/32 w lokalu mieszkalnym w budynku wielorodzinnym w miejscowości Rejsyty (gmina Rychliki, powiat elbląski) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, z ceną wywoławczą nie niższą niż 24 800 zł. Dodatkowo oferowany jest udział 23/32 w nieruchomości gruntowej w obrębie Wopity (gmina Rychliki, powiat elbląski), obejmującej działkę zabudowaną budynkiem gospodarczym oraz działkę niezabudowaną, z ceną wywoławczą nie niższą niż 6 650 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,40 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości. Cena wywołania udziału wynosi 50 793,75 zł, a lokal stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową.
Udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 57 m² położonego w Zalewie, w budynku wielorodzinnym, przeznaczony jest do nabycia w trybie konkursu ofert od syndyka. Lokal mieszkalny wyceniono na cenę wywoławczą nie niższą niż 41 930 zł.
Przedmiotem postępowania syndyka jest udział 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego w Elblągu o powierzchni 34,8 m², obejmującej także pomieszczenia przynależne. Mieszkanie wystawione jest w konkursie ofert z ceną wywoławczą nie niższą niż 53 240 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 28,67 m² w Szczytnie, położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnymi mediami (m.in. woda, kanalizacja, gaz, internet, światłowód) ma cenę wywołania 95 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 29,7 m², położony w miejscowości Chojnik w województwie warmińsko-mazurskim, na parterze dwurodzinnego budynku z 1939 roku, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 22 733,33 zł.
Przedmiotem postępowania syndyka jest łączna sprzedaż udziału 1/8 w lokalu mieszkalnym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz udziałów w kilku działkach gruntowych (w tym zabudowanej budynkami gospodarczymi i niezabudowanych), położonych w miejscowości pod Giżyckiem w województwie warmińsko‑mazurskim. Łączna cena wywoławcza wszystkich udziałów wynosi 40 822 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 58 m² położony w miejscowości Dąbrówka Mała (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 24 m². Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 47 546,67 zł i oszacowaniem na 71 320,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w Gronowie Górnym w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość wyceniono na 80 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 60 000 zł.
Przedmiotem rokowań jest prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 33 m², położonego w budynku mieszkalnym w Gdańsku, z przynależnym pomieszczeniem. Nieruchomość stanowi mieszkanie o niewielkim metrażu, odpowiednie dla singla lub pary, oferowane do nabycia w trybie rokowań organizowanych przez właściciela instytucjonalnego.
Przedmiotem postępowania syndyka jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,94 m², położonym w miejscowości Pisanica w gminie Kalinowo (powiat ełcki), składającym się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, usytuowanym na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Dodatkowo oferowane są udziały w kilku działkach gruntowych położonych w tej samej miejscowości, sprzedawane w trybie zakupu od syndyka.
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert udział 3/16 w mieszkaniu o powierzchni 48,40 m² w Olsztynie, składającym się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z WC, wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku. Cena wywoławcza udziału wynosi 35 334 zł, co stanowi 2/3 wartości oszacowania na poziomie 53 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 44,24 m² położony jest na parterze budynku z lat 20. XX w. w miejscowości Rogowo (gm. Miłomłyn) i składa się z 2 pokoi, kuchni oraz korytarza, z dostępem do piwnicy 12,15 m² i strychu. Nieruchomość z mediami (siła, woda, kanalizacja) stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 91 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Olecku oferowany jest udział 1/4 w prawie własności mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 1. piętrze bloku z lat 70., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu i piwnicy, w niskim standardzie wykończenia i wymagającego remontu. Nieruchomość znajduje się w południowej części miasta, w zabudowie wielorodzinnej, a cena wywołania udziału wynosi 27 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47 m², położony w miejscowości w gminie Tolkmicko (woj. warmińsko‑mazurskie), na parterze niskiego, przedwojennego budynku wielorodzinnego, z 2 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i piwnicą. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła) wymaga nakładów remontowych, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 82 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,06 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1914 roku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, WC oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 57 750 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,2 m², położonym w Miłakowie (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz piwnicy, w budynku z 1921 roku. Cena wywołania udziału wynosi 26 400,75 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,8 m², położony w miejscowości Warkały w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie wyceniono na 99 300 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 74 475 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 47 m², położone w Reszlu w budynku z lat 90., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3‑kondygnacyjnym budynku, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 98 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Węgorzewie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,98 m², położony na pierwszym piętrze budynku. Cena wywołania wynosi 96 000 zł, przy wartości oszacowania 128 000 zł.