Na licytacji komorniczej w Rzeszowie oferowane jest wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, kuchni, holu, łazienki i osobnego WC, położone na pierwszym piętrze budynku, z balkonami oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Lokal o atrakcyjnym standardzie wykończenia ma cenę wywołania 624 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 125 m², położony w miejscowości pod Szczecinkiem w województwie zachodniopomorskim, składający się z 8 pokoi, kuchni i pomieszczenia gospodarczego, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 114 400 zł przy sumie oszacowania 171 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m², w bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m². Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 98,75 m², położony na 1. piętrze w Wolsztynie, składający się z 4 pokoi, z przynależnym murowanym garażem i udziałem w częściach wspólnych budynku oraz działce. Nieruchomość w stanie technicznym ocenianym jako średni, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 495 333,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 72 m², położone w budynku z lat 80., składające się z 4 pokoi, z balkonem i piwnicą, na 4. piętrze w 7‑kondygnacyjnym bloku, z pełnymi mediami. Cena wywołania wynosi 334 500 zł, przy oszacowaniu 446 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 105 m², położony na pierwszym piętrze budynku z loggią i piwnicą, składający się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i przedpokoju. Nieruchomość z dostępem do instalacji elektrycznej, gazowej i wodnej ma cenę wywołania 881 175 zł.
Na licytacji komorniczej w Stargardzie oferowany jest udział 1/3 w mieszkaniu o powierzchni 77,8 m², położonym na II piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Zachód, składającym się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Cena wywołania udziału wynosi 109 125 zł przy oszacowaniu 145 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 72,20 m² w Pruszkowie, położonego w budynku z lat 90. na piątym piętrze. Lokal składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu, jest dwustronny (wschód–zachód) i znajduje się w środkowej części bloku.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na 4. piętrze budynku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, jest podłączony do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 291 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym dwupoziomowym (I piętro + poddasze użytkowe) w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku wielorodzinnym, o powierzchni ok. 113 m², z przynależną kotłownią i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość wyceniono na 174 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi ok. 130 875 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Nowa Huta) oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 77,47 m², położone na parterze bloku z 1992 roku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 663 200 zł, a lokal znajduje się w budynku czteropiętrowym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 92,47 m², położony na 2. piętrze budynku w centrum Warszawy, składający się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi ***,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 119 m² w Warszawie, składający się z 4 pokoi, kuchni, garderoby, łazienki z WC oraz korytarza, z przynależną piwnicą ok. 17 m². Nieruchomość stanowiąca pełną własność położona jest w budynku wielorodzinnym na Pradze-Południe, a cena wywołania wynosi 914 250 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/3 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 81 m², położonego w Pile, w budynku z lat 70., na 7. piętrze, z 4 pokojami, balkonem i piwnicą. Lokal w budynku 10‑piętrowym, uzbrojonym w pełne media, ma cenę wywołania 92 866,67 zł przy sumie oszacowania 139 300,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Nowej Soli oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,70 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Cena wywołania wynosi 221 475 zł, a mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w zabudowie miejskiej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 83,7 m², położonym w Lubnie w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70., na 1. piętrze dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, posiada media (woda, kanalizacja), a cena wywołania udziału wynosi 43 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 83,7 m², położonym w miejscowości Lubno w okolicach Wałcza, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, posiada media (woda, kanalizacja), a cena wywołania udziału wynosi 43 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim. Lokal w stanie technicznym średnim ma kuchnię, łazienkę, osobne WC, a cena wywołania udziału wynosi 222 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim, w budynku bez windy, w stanie technicznym średnim. Cena wywołania udziału wynosi 226 500 zł, a druga połowa lokalu ma być sprzedawana w odrębnej licytacji elektronicznej w zbliżonym terminie.