Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 33 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 60., składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz, CO z sieci i ciepła woda) ma cenę wywołania 141 307,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,85 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 50., z dwustronną ekspozycją i przynależną piwnicą. Cena wywołania wynosi 144 750 zł, a lokal ma układ z pomieszczeniami częściowo przechodnimi (pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój).
Na licytacji komorniczej w Katowicach oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w budynku z 1973 roku na wyższym piętrze, z dostępem do piwnicy oraz mediów (woda, gaz, kanalizacja, kablówka). Lokal wyceniono na 178 350 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 133 762,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,64 m² (z piwnicą łącznie 53,24 m²), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 188 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 43 m², położone w wieżowcu z 1982 r. na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz dwóch piwnic. Cena wywołania wynosi 112 500 zł przy sumie oszacowania 150 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 125 m², położony w miejscowości pod Szczecinkiem w województwie zachodniopomorskim, składający się z 8 pokoi, kuchni i pomieszczenia gospodarczego, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 114 400 zł przy sumie oszacowania 171 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Przasnyszu oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 47,3 m², położonego na 4. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem i piwnicą, na terenie zabudowy wielorodzinnej. Cena wywołania wynosi 157 500 zł przy sumie oszacowania 210 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 96,65 m², położone na drugim, ostatnim piętrze budynku w Jeżowie Sudeckim (woj. dolnośląskie). Cena wywołania wynosi 199 133,33 zł przy sumie oszacowania 298 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, z komórką lokatorską i pełnym uzbrojeniem w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 156 225 zł przy wartości oszacowania 208 300 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m² w Rudzie Śląskiej, położone na 9. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku z lat 70., z kuchnią, łazienką, WC oraz pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 161 780,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 74,22 m² w Lęborku, położony na pierwszym piętrze i poddaszu kamienicy z 1915 roku, z czterema pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC oraz piwnicą, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 140 250 zł przy oszacowaniu 187 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² położone w Kędzierzynie-Koźlu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 181 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Janikowie oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m², położone na 4. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z 1967 roku, z balkonem i piwnicą. Lokal o układzie przejściowym (kuchnia bez okna) wymaga modernizacji, a cena wywołania wynosi 110 250 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony jest na parterze budynku wielorodzinnego z lat 60. w Szczytnie i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Kawalerka o układzie: pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój, o podstawowym standardzie wykończenia, wymagająca generalnego remontu (m.in. stare okna drewniane, zużyte podłogi, zawilgocenia, uszkodzona szyba balkonowa). Lokal stanowi przedmiot licytacji/przetargu/zbycia przez syndyka.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Faktyczny układ pomieszczeń różni się od opisu ujawnionego w księdze wieczystej, co ustalono podczas oględzin.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,69 m², położony na IV piętrze budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie wymaga remontu (niski standard), a budynek murowany, pięciokondygnacyjny z piwnicą, znajduje się w dobrym stanie technicznym; z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,90 m² (łącznie z piwnicami 62,30 m²) położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu, z balkonem oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 2 piwnic; budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,2 m² w Drezdenku (woj. lubuskie), położony na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z zewnątrz. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 133 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,42 m² w Radomiu, składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i holu, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 165 333,33 zł przy sumie oszacowania 248 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Tychach o powierzchni 37,9 m², położonego w wysokim bloku na 8. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w niskim standardzie, w stanie technicznym do remontu, oferowany jest w licytacji elektronicznej z ceną wywołania 176 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m² w Aleksandrowie Kujawskim, składający się z dwóch pokoi, kuchni, WC oraz pomieszczenia w piwnicy. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania wynosi 104 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, na drugim piętrze budynku. Lokal z kuchnią i łazienką stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.
Na licytacji komorniczej w Rybniku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,69 m², położony na IV piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, w niskim standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 139 242 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej (grunt i części wspólne budynku).