Rybnik, Niedobczyce
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 1482/24 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski Kancelaria Komornicza nr XI w Rybniku |
| Początek | 26.06.2026 07:00 |
| Zakończenie | 26.06.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 25.06.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 139 242,00 zł |
| Suma oszacowania | 185 656,00 zł |
| Rękojmia | 18 565,60 zł |
| Adres | Barbary 16/15 |
| Miejscowość | 44-270 Rybnik |
| Województwo | śląskie |
| Adres | Barbary 16, 44-270 Rybnik |
| Termin | 2026-06-11, godz. 08:00–15:30 |
Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze (5 kondygnacji) i składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 48,69 m2. Standard wykończenia pomieszczeń oceniono jako niski. Budynek, w którym znajduje się w/w lokal, został wykonany w technologii murowanej, 5-cio kondygnacyjny, podpiwniczony, oddany do użytkowania w 1974 roku i jest w dobrym stanie technicznym. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 76/10000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie